reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

a ja biedna znów bez auta i nie mogę podjechać do H&M :/

Eve ta stadnina bardzo mi się podoba, chcę kupić dla Kuby :)

Ivaz odkurzacz to i nam by się przydał, bo wieczna wojna trwa w czasie sprzątania ;]
 
reklama
Ada ten pyłek dostała na roczek i często się nim bawi. Na początku bała się jego odgłosów, ale teraz to jedna z ulubionych zabawek.
 
dziewczyny super zakupy,
ivaz - w jakim rozmiarze kupiłaś te kapelusiki? jak sie tylko pojawily na stronie pytalam o nie ale jeszcze u mnie w HM nie było, musze sie na dniach wybrać ;)
 
Eve fajne zakupy robisz, jako mama chłopca w ogóle nie mam okazji nawet pomyśleć o wózku dla lalek ani o sukienkach do ubierania :))) czasem oglądam co kupujecie i myślę czy ja bym wiedziała w co ubrać dziewczynkę? :)))
 
Eve wszystkie fajne, ten ostatni najmniej mi się podoba, a najbardziej chyba te mamas and papas :)

ja chyba muszę iść na odwyk od allegro, znów mam milion obserwowanych przedmiotów :/ oszaleję (a może już oszalałam) albo zasypię się ubraniami do tego stopnia, że dla nas zabraknie miejsca w domu ;|
 
reklama
Do góry