reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Fajne te wóżeczki jak prawdziwe, mnie najbardziej podoba się ten co pokazała Iwonka, taki z kalsą, ale niestety moja Zośka by je wszystkie olała, zupełnie jej nie kręcą takie zabawki :-( dostała wózek na roczek i wygląda jak nówka to samo z lalkami, za to szaleje na jezdziku i coraz lepiej opanowuję laufrada, bardzo lubi bawic się klockami, i już nie buduję wież, ale domki które maja cztery sciany. Bardzo lubi pluszaki, z którymi odgywa krótkie scenki, rozmawia z nimi, lubi też pacynki i uwielbia koty.
 
reklama
eve - magdalenki mikrus i ten smoby - bardzo fajneijesli kupowalabym do zdecydowalabym sie na jeden z nich ;)


a ja własnie nie wiem co kupic na urodzinki, macie propozycje?

zestaw sprzatajacy odpada bo ona woli prawdziwy odkurzacz, kuchnie ma,lego tez, ciastoline rowniez, lalę tez.
 
magdalenka - dzięki :-D ale może jeszcze jakieś propozycje? Myslalam nad rowerkiem biegowym ale mysle,ze mąż powie znowu rower? ;) bo rok temu dostala taki grajacy na 3 kolach z raczka z tylu do pchania - na pewno wiecie jaki ;)
 
Midnight nasi faceci podobnie rozumują, Gosia ma też taki trójkołowy rowerek i jak powiedziałam że może kupimy rowerek biegowy to powiedział, że jestem "głupia, oszalałam, po co jej kolejny rower ni o chyba oszalałam" :-D:-D:-D:-D
Może lego duplo?

edit: a może powiedz mężowi, czy gdyby miał okazje kupić sobie drugi samochód to czy by nie skorzystał??? :-D:-D
tak samo jest z rowerkiem dla Laury:-D:-D:-D:-D
 
Midnight-a myslalas o rodzinnej sesji foto?Albo tydzien dluzszych wakacjach niz planowane?Ja to ostatnio uznalam ze Julita ma za duzo gratow tzn zabawek bo jej kupuje a ona na pewno by wolala spedzic czas po prostu z nami.Albo zabawki ogrodowe?Jakis namiot-domek,nawet glupi latawiec,kosz z pilka do gry w mini-kosza czy ringo-no chyba ze juz to macie:)Jednym slowem cos co pozwala spedzic czas razem tak w sensie doslownym.No bo sama latawca nie pusci itp.;)
 
Sara, jak zwykle ma dobre pomysły :)
U nas Ada sostała "dorosłe" łóżko, teraz planuję jej kupić wózek. Rowerka biegowego narazie w ogóle nie rozważam. Ada bie będzie bardzo takim wynalazkiem zainteresowana, uważam, ze trochę za mała jest jednak , może bliżej lata pomyślimy nad tym. Zresztą ona typowa dziewczynka- uwielbia lale i wózki.
 
eve mnie się bardzo podoba, ale chyba jednak dla dziecka to lepiej z jakimis bajerami z odpinanym fotelkiem i spacerówką, itp, ten jest sliczny ale chyba bardziej pasuje jako dekoracja dziewczęcego pokoju, bardzo by mi pasował do przyszłego pokoiku Zosi. Sama nie wiem, mnie się te retro wózki podobaja, ale chyba do zabawy lepiej kupic cos bardziej nowoczesnego.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry