reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Iśku wiedziałabyś, jak przelatuję przez allegro albo jakieś sklepy to od razu wiem, co bym wzięła dla córci jakbym ją miała i wiem też że wydałabym 10 razy więcej kasy na córcię :D a co do wózka dla lalek - jedna z ulubionych zabawek Kuby :D
 
reklama
No właśnie ten ostatni to dałam tak do porównania, ale też jakoś mnie nie przekonuje. Mnie się ten skate podoba, ale czy on będzie Adzie pasował :)
 
a dlaczego ma nie pasować? bardzo ładny a jakby się dało z niego jeszcze spacerówkę zrobić to byłby idealny, a nie wiem bo nie czytałam opisów ;p ale wizualnie bardzo fajny :) ten quinny też fajny, ale trochę drogi ;]

ciekawe na jakiej wysokości ma rączki, bo napisane że dla dzieci w wieku 5+
 
Regulacja od 50-70 cm w tym skate

quinny też bardzo rozważam
Chciałabym by ten wózek miał gondolę i spacerówkę, podpatrzyłam ostatnio jak Ada się bawiła u znajomych i bardzo jej się taki głębki wózek spodobał.
 
Eve-quinny z wygladu jest b.plastikowy,ten ostatni tez odpada.Ktorys z Mamas & Papas-my mamy wlasnie trojkolowca M&P i jest fajny,leciutki,piankowe kola.
Ale ten silver cross tez fajny,ciezki wybor!
 
eve - fajne łózeczko, bluzeczkę marynarska w paski też mamy, kupilam juz jakies 1,5 mca temu tylko 92 rozmiar. bardzo fajna.
wózki fajne ale ja jakos nie moge sie przekonać do zadnego z nich więc nie doradzę, jeszcze nie rozeznawalam sie w tym temacie i chyba dlatego ;)
 
Eve ja tez jakiś czas temu nurtowałam temat wózków dla lalek bo chce gosi kupić na urodziny.
O tym quiny to spotkałam się z opinia, że bardzo cięzko się prowadzi i że w sumie prócz wyglądu nie ma w nim nic fajnego, no i drogi jest.

Ja dla Gosi tez chcę wózek "wybajerzony" czyli gondolka, spacerówka, bo widze, że ją taki "kombinowanie" kręci.

Ten pierwszy wózek spacerowy, trójkołowy fajny, ale nie ma gondolki i nie wiem jak Adusia, ale np Gosia chce widzieć lalę więc u nas odpada. (mamy wózek gdzie lala siedzi przodem do świata i nie chce się nim bawić)

Skate to nie wiem czy jednak nie za duży będzie, jednak producent zaznacza, że to wózek od 5 lat, choć fajny bo ma gondolkę i spacerówkę. No i porządna firma a to oznacza lepsze materiały. :tak::tak:

Ten silver cros to nie wiem czy tto dobre rozwiązanie, bo jednak ma z przodu podwójne koła i nie wiem czy dziecku wygodnie by się nim manewrowało, zwłaszcza, że ma 2 roczki, ja wózka takiego typu w ogóle nie biorę pod uwagę.

Ten ostatni z linka też do mnie nie przemawia.

Mi sie najbardziej podoba ten, szkoda, że cena jest zaporowa bo bym go Gosi kupiła
HIT!!! WÓZEK DLA LALEK 2w1 mikrus + REGUL.RĄCZ (1478100584) - Aukcje internetowe Allegro
podoba mi się jeszcze wózek taki bardziej klasyczny, coś w ten deseń
POLSKIE WÓZKI kolory REG. RĄCZKA+NOSIDŁO+TORBA (1497645644) - Aukcje internetowe Allegro

ten to fajna mini-kopia bugaboo, ale materiał ma taki lichy no i tylko różowy kolor więc odpada w przedbiegach
NOWOŚĆ WÓZEK Z OBROTOWYMI KÓŁKAMI (1467323754) - Aukcje internetowe Allegro
Biore też pod uwagę coś w tym stylu
WÓZEK 3 F. Z REG. RĄCZKĄ PROMOCJA TYLKO TERAZ (1477697485) - Aukcje internetowe Allegro
Jest tani i można kombinować - przekładana rączka, spacerówka, duża budka (Gosia lubi bawić się budką)

Wizualnie bardzo podoba mi się ten
SMOBY Wózek spacerowy dla lalek Baby Nurse WYS24h (1485349245) - Aukcje internetowe Allegro
Ale w wersji spacerowej brak budki, a wersja z gondolką już zbyt droga jak dla mnie, niestety.
 
reklama
Magdalenka - bardzo fajne sugestie. Dzięki. Ja też bym najbardziej chciała wózek gondola+spacerówka w jednym. Ten mikrus też mi się podoba, tylko zapomniałam dać linka. Ada ma jakieś tam pieniążki przeznaczone na wóżek, bo zostały nam z łóżka :) Ale sama nie wiem co wkońcu kupię.
 
Do góry