reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ja dzis tylko na zakupowy,z braku czasu wpadam:nerd:

Agniesia-sliczne te bluzki z motywami z Ciasteczkowym Potworem,Groverem itp
Eve-pumpy czadowe:tak:

Do nas doszla juz taka paka co za 100zl kupowalam,jestem b.zadowolona z zakupu,wiekszosc ciuszkow jak nowe,fajne kolory.Rowniez jeansowy grzybek boski po prostu.

Niestety weekend sprzyja zakupom.
Kupilam Julicie troche butow na wiosne (sandaly i adidasy juz ma):

balerinki do sukienek i spodniczek:

ŚLICZNE BALERINKI Z KWIATUSZKIEM (2655) R. 24 (1485094063) - Aukcje internetowe Allegro

trampki na podworko (u nas bez trampek ani rusz):

CUDNE TRAMPECZKI KRATA R 24 15,5cm RÓŻ CIEMNY (1493238394) - Aukcje internetowe Allegro

i buty sportowe,chcialam by byly nieprzemakalne-uzywki:

NIKE *orginalne ADIDASY na rzepy dla chłopca* r.24 (1493652846) - Aukcje internetowe Allegro

Do tego bokserki na lato:

CHEROKEE DISNEY 3SZT BOKSERKA + SPODENKI GRATIS!!! (1490551345) - Aukcje internetowe Allegro

i troche bluzek z dlugim rekawem na podworko bo te sa u nas najwiecej uzywane:

zestaw bluzeczek H&M -5-10-15 (1478222681) - Aukcje internetowe Allegro

Dodatkowo wykupilismy jej sesje fotograficzna (plener lub studio)- mozna ja zrobic w ciagu 6 mies od kupienia,wiec czekam na okres maj-czerwiec bo ja fanka plenerow a nie fot studyjnych:tak:Zawsze chcialam jej taka sesje w plenerze zrobic ale czekalam az jej wlosy troche urosna:-D
 
reklama
Eve extra spodenki, a jakie łóżko wybraliście?

Sara świetne zakupy, widzę, że masz jakiś dar do wyławiania fajnych rzeczy za dobrą cenę :D a sesja to świetny pomysł :)

Wiecie co ja mam za dużo ubrań dla Kuby, on w życiu nie zdąży wszystkiego założyć, na lato to chyba mam na każdy dzień inną koszulkę, dlatego jestem zła na m że nakupił jeszcze górę szmat, co ja z tym będę robić ;| oby lato było długie
 
Sara - ty też widzę poszlałaś :D Bardzo udane zakupy. Super te różowe trampki.

Mi się aucje kończą i dziś i jakoś w tygodniu, to może jeszcze coś dokupię w rozsądnej dla mnie cenie.
Łóżko wybraiśmy takie: Łóżko łóżeczko DISNEY PRINCESS drewno Raty+GRATIS (1477506614) - Aukcje internetowe Allegro, bo chyba jeszcze trochę pomieszkamy (niestety) w obecnym lokum i z większym byłby duży problem. Ada jak zaobaczyła to łóżko to normalnie piszczała z zachwytu, ma puzzle piankowy z tym motywem i strasznie je lubi -cały czas układa. Dziś pierwsza noc w nowym łóżku - Ada jeszcze śpi. To taki prezent od nas urodzinowy :) Wczoraj m po nie jechał do Milicza, to od nas ok 60 km w jedna stronę. Od tego samgo sprzedawcy kupiłam też materac. Kupienie poza allegro pozwoliło na negocjację ceny :D
 
Eve-mozemy sobie przybic piatke.Na wypadek gdybysy sie nie przeprowadzili za szybko,upatrywalam lozka do max. 140 cm na dlugosc i wlasnie takie mi sie wyszukiwaly.Jest fajne,nie jest takie oklepane,chociaz ja nadal mam w mysli to metalowe albo w kolorze drewna a nie drewna barwionego na jakikolwiek kolor:)

Agniesia-ano mam swoje sposoby na niedrogie aukcje;)Podobnie jak Ty dla Kuby,mam dla Julity mnostwo ubran,ale zamierzam z tych mniej fajnych lub mniej takich co sie przydadza zrobic pake i wystawic na sprzedaz,lacznie z tymi co juz wyrosla.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Agniesia - ta sprzedajaca ma bardzo wiele łóżek, wczoraj miała dostawę i jeszcze nie ma wystawionych na allegro. Może napisz do niej i zapytaj. M mi mówił, że tych łóżek do zawalenia w dwóch magazynach miała.

Sara - ja przez chwilę się zastanawiałam nad tym metalowym, ale M mi to wybił z głowy. Ono jest ładne, ale wydaje mi się dla starszego dziecka lepsze. Zresztą Ada by się na widok takiego łóżka się nie cieszyła. W ikeii przechodziła obok nich obojętnie. Szkoda, że nie nagrałam Wam jej realcji na to łóżko. Zrobię Wam zdjęcie w realu, bo takie allegro to nie oddaje za bardzo jejgo uroku.
 
mi to metalowe też przeszło przez głowę, ale jednak ono bardziej pasuje do takiego stylowego pokoju, a nie do kolorowego jaki mam zamiar stworzyć serią mamuta i innymi dodatkami, dodam sobie tą sprzedającą do uluobionych bo na łóżko jeszcze mamy czas, dopiero po przeprowadzce kupimy teraz to nawet nie mam miejsca na kolejną parę spodni, też chyba się wezmę za wystawianie aukcji, bo jeszcze od znajomej z anglii dostałam worek ubrań...
 
Ale dziewczyny zaszalałyście, chociaż i ja wczoraj też trochę kasiory na Zochę wydałam, w ogóle straszenie mnie zdziwiły ceny ubranek cherokee, bardzo podrożały w sumie nie wiele są tańsze od nexta. Ja zaszałałam w H&M, musiałam kupic trochę bielizny majtek, podkoszulek bo odkąd Zosia nie sika w pampersy u nas body straciły recję bytu. W H&M sa swietne letnie sukieneczki za 19.90 i do kompletu kapelusiki za 14,90 kupiłam dwa komplety. Kupiłam tez jej trzewiczki w Geox, bo były z wyprzedaży i dzinsy rurki, tunikę taka sweterkową, kilka par leginsów, piżamę, kilka bluzeczek. No i czekam jeszcze na przesyłkę z Nexta.
No i znalazłam rewelacyjną rzecz do mycia włosów, bo u nas za bardzo Zośka nie daje myć i kupiłam taki specjalny kubek https://www.bobo-kids.pl/pl/Kubek-do-mycia-glowy-,6,1310 wczoraj wypróbowałam no i rewelacja nawet nie poczuła ze ma włosy myte.
Co do prezentów az wstyd sie przyznać od nas nie dostała jeszcze nic, czekam na przesyłkę bo kupiłam to PLAYSKOOL Odkurzacz Pyłek, zabawki, zabawki dla dzieci, sklep z zabawkami, od chrzestnej dostała takiego kotka
Nowy interaktywny kot Lulu :: Fur Real Friends :: Zabawki, Sklep z zabawkami, zabawki dla dzieci, lalki dla dziewczynek, zabawki dla chłopców, tanie zabawki, baseny dmuchane, dzisiaj mamy małą uroczystość i pewnie jeszcze coś dostanie od dziadków, mam nadzieję ze nie lego bo ma juz chyba z 10 najrózniejszych zestawów.
 
reklama
ooo Ivaz jak bedziesz miala chwilke to zapodaj te 2 komplety sukienka + kapelusik:)Jutro bede obok galerii handlowej to wstapie do H&M:)
 
Do góry