reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ivaz-plaszczyk kupilam uzywany,wiec moze sie wyciagnal chociaz jest w stanie jak nowy,wiec watpie.Juli mi schudla nieco moze dlatego jest duzy.Sukienki jeszcze moga byc ok na Zoske:)

Oooo po te spinki tez musze wpasc dla Julity.
 
reklama
Saro mówi ci całe mnóstwo takich gadzetów jest poprzeceniane, można naprawdę coś wybrać, a i duzo jest sandałów na wyprzedaży chyba też jeszcze skoczę kupię, widziałam wczoraj śliczne z brązowego zamszu z frędzelkami takie etniczne za 35zł
Ja kupiłam Zosi płaszczyk w Zarze na 98 (z wyprzedaży) i jakoś szczególnie nie jest za duży, ale Zarowe 98 i next'a 98 to zupełnie inne inne rozmiary tj Zara ma dużo mniejsze ubrania jak opiewa rozm na metce.
To Juli waży tyle samo co moja Zosia
 
Sara - dobrze, że te gry wkleiłąś, bo chciałam Adzie kupić a zapomniałam firmy i nie mogłam znaleźć na allegro. Znajomej corka ma różne i ona są bardzo fajne. Narazie M kupił dziś na stoisku takich drewnianych zabawek dwa zestwy drewnianych puzli: literki i jakąś układankę.

ivaz
- ja przykłądałam te ubrania z nexta do Ady i one wcale takie duże nie są, na lato będą w sam raz.
Zaraz porobię zdjęcia tych ubranek, niestety wszystkiego co chciałam nie było.

P1140178.jpg P1140179.jpg

P1140180.jpg P1140181.jpg

P1140183.jpg P1140182.jpgP1140184.jpg
 
Ostatnia edycja:
eve - prosze powiedz ile cm pod paszkami maja te sukienki z 2packu? i te spodenki z 2packu w pasie?


super zakupy!
 
Eve to mam nadzieję ze bedzie ok, takie leginsy tez muszę zamówić, ale chyba wolę odwrotne połączenie czerwone do granatowej sukienki a granatowe do czerwonej.
A ja zmówiłam oprócz tych skieneczek:
NEXT jeansowe rybaczki 1,5-2 L 953-301 WIOSNA (1426620507) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
NEXT top z kokardkami 1,5-2 L 410-643 wiosna (1434480313) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
NEXT spodnie jeansowe 1,5-2 L 445-127 wiosna (1450147530) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
więcej się bałam zamawiać bo kupowałam przez allegro i nie chciałam ryzykować, jak bedzie ok to na pewno jeszcze coś zamówię bo duzo rzeczy mam upatrzonych.
 
saro-świetne prezenty Jula dostala, a gry to Wasza specjalnosc zawsze ściagam od Was pomysły :)
agnesia - koszula świetna

ivaz - fajne zakupy.

Mi jedno jak i drugie połaczenie getrów i sukienek odpowiada aczkolwiek getry granatowe na pewno beda sie super prezentowac z ta czerwona sukienka bo ona ma element granatu, jedno i drugie czerwone sprawia wrażenie - za duzej ilosci czerwonego :) , a ta w paski ma czerwone guziczki w kropki wiec tez fajnie beda pasowac te czerwone getry.

Ja tez zamówiłam troche nexta na allegro, miala mi kupic kolezanka z UK ale na 1-2 osoby zamawiajace to i tak przesylka za drogo wychodzi, chyba ze sie naprawde duzo zamawia. Kolezanka powiedziala,ze jest pod ręką jakby co wiec może zamówie innym razem.

Wzielam na allegro te same sukienki co eve ale w rozm. 92 i nie wiem czy nie za male ale zalozylam młodej koszulke next 92 ktora ma 26,5 cm pod paszkami i jest jeszcze luz wiec moze bedzie ok,przeciez w lato i tak juz nie bede zakladac jej nic pod nia a bawelna pewnie troszke sie jeszcze rozejdzie po praniach.
 
Midnight ja jednak zdecydowałam się na te sukieneczki w rozm 2-3 i mam obawy, pewnie beda za wielkie, najwyżej odsprzedam jakiejś kolezance i zamówię mniejsze.
W sobote kupiłam młodej spodnie w Smyku na 86 bo w 92 pływała, ale znów któregos dnia kupiłam małej kamizelke jeansową w H&M na 98 bo 92 była starsznie malutka, cholera nie trafi człowiek z tymi rozmiarami :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry