reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Ostatnia edycja:
reklama
przyszlo dziś zamowienie z nexta tj. z allegro. Te sukienki wzielam co eve tylko 92.Sukienki w sam raz na lato :)W sumie szybko bo kupilam 9 lutego, 12lutegowplacilam kase a dzis 17ty i juz je mam :)
 
Ostatnia edycja:
ivaz - bomba :) ja juz chyba 4 miesiac obserwuje kamizelki na allegro ale jakos nie moge sie zdecydować, tak samo jak szorty jeansowe.
 
mignight ja tez obserwowałam, ale jak zobaczyłam po ile schodza uzywane, po prostu kupiłam nową, kosztowała 49zł używana którą obeserwowałam ktos sprzedał za 63zł tez z H&M, więc bez sensu
A ta tuniczka w łączkę jest sliczna, na zdjeciach tego nie widac , ale naprawdę jest superowa
 
reklama
Do góry