reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
aha mi się podobają obie, te czarne pasowałyby nam bardziej do ubranek, ale z drugiej strony Kuba lubi peppe... dwóch nie kupię ;p m dziś kupił młodemu kurtkę skórzaną w rozmiarze... 4 lata ;| chyba chciał się wkupić w łaski za tą wczorajszą którą przerąbał, ale i tak jestem zła... :/
to ta którą przegrał Zara Kids Coat - Boys size 2 - 3 on eBay (end time 08-Feb-11 20:50:45 GMT)

tej którą kupił jeszcze mi nie pokazał, bo ogląda mecz ;|
 
ma ktos taki domek-sklep?

Duży domek sklep namiot WYPRZEDAŻ TYLKO TYDZIEŃ (1451071970) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Ten domek ma lepsze fotki tutaj:

Dream Town Cherry Blossom Stores Playhouse: Amazon.co.uk: Toys & Games

ciagle nie mozemy sie zdecydowac jaki domek/namiot kupic Julicie na dzialke/plaze/do ogrodu do tesciow czy nawet do pokoju.
Przejrzalam setki namiotow,domkow dzis i nic mi w oko szczegolnie nie wopadlo.
ma to ktos?warto?

nawet nie mam zasu z wami popisac:/
 
reklama
Do góry