reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

ivaz-trudno mi cos powiedzieć...u nas jest tak, że co sezon to zwiększa się rozmiar, podobnie jak u agniesi, natomiast to tez dużo zależy od firmy....


nie pisałam, bo nie było okazji ( na FB) wspomniałam, że 3.02 poadl nam komputer stacjonarny domowy, ale jestem tutaj żeby sie pochwalić, że już piszę z nowego-kupiliśmy w końcu!!!! laptopa i mogę w końcu pisać z łóżka, a nie z niewygodnego krzesła-jeeeee!!!!!
 
reklama
kupiłam dziś młodemu te malowanki wodne, ale jeszcze nie wypróbowane, kupiłam też znikopis magnetyczny, bo ten co miał zdeptałam i jeszcze wzięłam mu klocki z literkami i cały czas każe mi układać jakieś wyrazy WYPRZEDAŻ!! KLOCKI DREWNIANE 48szt - WYSYLKA 24h (1430939331) - Aukcje internetowe Allegro
mamy też kilka nowych bajek i maskotki (prosiaczka, noddy'ego i lokomotywę Kubę), bo młody uwielbia maskotki, codziennie inną zabiera ze sobą na spacer, a w sklepie strasznie mnie korciły stempelki takie z tuszem, ale jednak nie wzięłam ich, bo bałam się, że cały dom mi ostempluje, ale teraz tak siedzę i myślę, że chyba jednak mu wezmę, trudno będzie krzyk jak będę mu zabierać ;p
jeszcze dokupiłam bezrękawnik na wiosnę, bo te z jesieni już za małe ;/
ZARA___super bezrękawnik__stan idealny___ rozm. 98 (1439421589) - Aukcje internetowe Allegro
LADYBIRD__CARS__bluza__stan idealny__ rozm. 98 (1439421911) - Aukcje internetowe Allegro
 
Agniesia u nas też Zosia kocha maskotki, a najbardziej kocha takie stare jeszcze po tatusiu, i wszytkie mają swoje imione, ale dwie ma ukochane najbardziej obciachowe i zniszczonbe Lucię i Stasia się bez nich nigdzie nie rusza wszędzie muszą nam towarzyszą, a już do spania musza być obowiązkowo.
Swietne te ciuszki, bluza z carsami zajebista.

Dziasiaj też rozmawiałam z koleżanką, która ma synka z lutego 2008 i tez mówiła ze Wojtek w wakacje w rozm 92 chodził a 98 teraz jak ma 3 latka są dla niego jak raz, więc raczej zostane przy 92
 
a ja się zastanawiam czy właśnie nie kupić Kubie kuchni :D niby to dziewczęca zabawka, ale on uwielbia mi pomagać w kuchni, myślę, że świetnie by go zajęła :)
Eve akcesoria kuchenne świetne, jak prawdziwe :)
 
agniesia- Szymon dostał kuchnie od babci na Gwiazdkę i to był strzał w dziesiątkę, wstaje rano i pyta "miesiu, miesiu idziemy gotować???" Bardzo chętnie się nią bawi!!! kuchnia została u babci, bo ja już nie mam gdzie tych zabawek ustawiać, aż się boję, bo niedługo 2 urodziny!!! już i tak przebieram je jak mogę!!! część już oddałam dla młodszego ciotecznego brata a i tak jest ich pełno!!!


w każdym razie POLECAM!!!
 
Kitki sierota powiadasz? no tak już bywa z facetami, mój wczoraj przerąbał kurteczkę skórzaną, która baaardzo mi się podobała, a wiesz o ile... o 1 funta, czyli też prawie o 5zł :/
 
reklama
Iwona myślę, że to będzie dobry rozmiar, bo Kuba też nosi 23-24 i przeliczałam, żeby mu kupić na następną zimę właśnie 26, a nawet jeśli będą za duże lub za małe na pewno na sprzedaży nie stracisz :)
a możesz wyciągnąć wkładkę z buta albo inaczej zmierzyć dokładnie jaka jest długość wkładki??? bo na różnych aukcjach różnie piszą, a 0,5cm to duża różnica
 
Ostatnia edycja:
Do góry