reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

reklama
ATsonia polecam te buciki, bo Kuba już miał takie dwie pary i zamierzam kupić trzecie, ale tym razem białe, bądź czarne z nowszej kolekcji, super mu się w nich chodzi, codziennie w nich biegał i nasze wyglądają jak nowe :)
a łóżeczko fajne, ale ja kupuję bez szuflad, bo wydaje mi się, że cały parkiet porysuje szufladami :/
 
Dziewczyny, dzięki za opinie!!!

mam jeszcze jedno pytanie, czy kołdra o wymiarze 140 na 200 będzie do takiego łóżka ok????

jaki rozmiar Wy planujecie kupić, bo nowych łóżeczek???
 
ja też kupię bez szuflady z tego samego względu co Agniesiaa, jedynie pod spód wsunę kosz z białej wikliny o ile mi się uda taki znależć.
Dziewczyny dzisiaj podpytałam kolezanek, które maja równo rok starsze córeczki od mojaj Zosi, i obie powiedziały ze ich dziewczynki w zeszłym roku w wakację chodziły w rozmiarze 92, chce zrobiż zamówienie w next i sama nie wiem jaki rozmiar mam wybrać, młoda dopiero teraz wchodzi w rozmiar 92 a rękawki to i tak są przydługie, spodnie nosi w rozm 86, 92 to tylko ma pumpki gdzie w kostce jest gumka, ale takie normalne dzinsy sa sporo za długi, kurcze sama nie wiem jaki rozmiar kupić.
Iwonka ostatnio przysłała mi bluzeczkę z disneya na 98 i chyba za rok bedzie dla Zoski dobra, jest sporo za duzo. Co robić?
Atsonia jezeli łózko ma 190cm to kołdra na 200 powinna byc ok, a łóżeczko fajne.

A i jeszcze jedno chcę na urodziny Zosi sprawic laufrada http://allegro.pl/super-jezdzik-medium-3-kolory-puky-i1442079202.html czy niebieski kolor może być dla dziewczynki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ivaz myślę, że jeśli Zosia dopiero wchodzi w rozmiar 92 i jest jeszcze przy duży to na lato jak najbardziej 92 będzie ok, Kuba teraz wchodzi w 98 - spodnie na 98 są za duże, a bluzki ok, więc na lato kupuję koszulki na 98 a spodenki raczej na 92 zwłaszcza te takie 3/4
a niebieski jak najbardziej może być, chyba najładniejszy z tych trzech kolorów ;] też chyba kupimy taki jeździk i jeszcze trampolinę na ogród :)
 
ivaz- niebieski, czemu nie? Mi z tych trzech podoba sie ten bodo-żółty :) z tymi rozmiarami sama jestem w kropce chociaz duzo osob mowi,e 92.w zeszlym roku do lata bylo 80, na lato 86 i az do grudnia/stycznia.Teraz 92.
 
reklama
teraz dzieciaczki coraz wolniej rosną, więc myślę, że taki rozmiar jak teraz dziecko zaczyna nosić, będzie mu towarzyszył baaardzo długo, więc nie ma co kupować dużo większych rzeczy
 
Do góry