reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

Eve już kiedyś zastanawiałam sie nad tym skoczkiem,chyba ma podobny maniulka o ile dobrz pamiętam.Bluza fajna .Wkurzyłam sie dzisiaj bo zamówiłam coś w Wójciku( na zapisy:-D:-D) od 2 dni dzwonię czy już jest ta kolekcja.W końcu dzisiaj przyszła , po jednej rzeczy z każdego rozmiaru i mimo że zamówiłam to dla mnie nic nie ma bo wszystko na 86 odłożyli dla jakiejś stałej klientki,nic nawet na sklep nie dali.Wiedzieli że będzie po jednej rzeczy w każdym rozmiarze , mogli mi przecież powiedzieć żebym sie nie nastawiała bo dla mnie nie starczy.Ale udało mi sie już kupić tą kurtkę wójcika w sklepie internetowym baby center i to taniej.Z przesyłką zapłaciłam 125 zł a w wójciku jest za 135 zł.
 
reklama
dziewczyny fajne zakupy poczyniłyście:-)
Magdalenka co do butów to Nadii tez sa w ogole nie zniszczone, tez sie nie zagniataja ani nie wycieraja. Nadia w nich chodzi na codzien jak jest z tesciowa bo ona nie dba ani o buty ani o ubranka wiec kupilam je tak za zniszczenie, jako kolejne buty ale powiem Ci ze mimo ze Nadia nosi je 5 dni a Bartki max 2 w tyg to te z ccc wygladaja o wiele lepiej i sa mniej zniszczone
 
Kitki bo Bartki to badziew za grube pieniądze, moja bardzo bliska koleżanka pracuje w Bartku, więc wiem jak te buty są szyte i z czego, naprawdę szkoda kasy na te buty, przereklamowane dziadostwo.
 
ja już upatrzyłam jeden model bartków na wiosnę, ale muszę jechać i obmacać najpierw, skoro mówicie, że takie sobie
 
my nie mielismy nigdy bartkow wiec sie nie wypowiem,tylko Antylope, Mrugale i ecco. Ecco wygrywa, mrugala trzymaja fason ale są cieżkie (kwestia przyzyczajenia).
 
midnight dla mnie tez ecco nie ma sobie równych, jedyna ich wadą jest cena, ale jakość mają najlepszą bez dwóch zdań. Mój m tylko chodzi w butach ecco, innych nie uznaje
 
reklama
chyba za długo już na nią patrzę ;p koszulkę też wzięłam, mało mamy ubrań w takich żywych kolorach, więc trzeba rozweselić młodego garderobę ;]
 
Do góry