reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek zakupowy + wózki + wyprawka i torba

To że widelec ostry to dla nie dobrze, bo Gosia ma problem z nadziubywaniem,
a łyżki zazwyczaj sa płaskie w sztućcach więc to raczej taki "standard"
 
reklama
Magdalenka to z tym widelcem Gosia bedzie miała jeszcze większy kłopot bo jest tak ostry ze to co się na niego nadziewa to zaraz spada, a dziecko krzywdę naprawdę może sobie zrobić to jest najostrzejszy widelec jaki widziałam, wg mnie jest niebezpieczny, a co do łyżek to się nie zgodzę, łyżka powinna mieć wgłębienie, zeby można tej zupy nabrać a ta z tego kompletu się nadaje jedynie do pomieszania herbaty bo najeść tym sie nie da bo to jest malutka łyżka. Zośka je normalną dużą łyżka taką jakich my uzywamy w domu, na ta by nic nie nabrała, uwierz ten komplet jest kiepski, mój m jak to zobaczył to kazał wyrzucić na smietnik.
 
Ivaz Gosia na co dzień też je naszymi sztućcami, ale są one dla niej za długie. Musze się po sklepach rozejrzeć za takimi metalowymi-dziecięcymi sztućcami. I przy okazji nowy talerzyk i miseczka :tak::tak:

A teść ostatnio dostał komplet sztućców i są tam tak płaskie łyżki, że zupę jemy pół godziny:-D
 
Magdalenko zrobisz jak zechcesz, bo sztućce są ładne, ale to tyle ich zalet, u nas sie nie sprawdzają, Zośka zanim trafi do geby tą łyżką to zupy na łyżce nie ma bo jest tak mała i płaska ze całą zawartośc po drodze się wyleje. Nie wiem jaki jest nóż bo nie uzywaliśmy, a mała łyżeczka jest naprawdę bardzo mała, nawet nie wiem do czego może służyć.
 
z wyglądu rzeczywiście bardzo ładne te sztućce :-)
Jasiek je naszymi, tylko mam w zestawie takie do ciasta widelczyki małe - to nimi je, a nożem jeszcze sama mu kroję, łyżeczki od herbaty używamy, bo są dość głębokie
mamy z DUKA
 
ladne te sztućce ale my juz normalnych używamy. ja mam Gerlacha, jak się wprowadzilismy na wspolne mieszkanie to kupilam 2 komplety.Jestem bardzo zadowolona, a widelca to czasem uzywamy zwykłego plastikowego z kompletów do grillowania( te dla dieci sa za grube i czasem trudno cos drobniejszego i bardziej kruchego nadziać) ;) ogólnie bardzo uważam z podawniem jej widelca i wole czasem zeby cos wziela w rączki niz widelcem ale ona juz sie przyzwyczaila i chce widelec i koniec.

a propos kuchennych spraw, macie jakies godne polecenia serwisy/komplety obiadowe, kawowe? Marza mi sie ładne filizanki w komplecie.
 
Ostatnia edycja:
midnight - ja polecam z firmy Lubiana z serii Victoria (chyba) - mi się podobają. Mają kwadratowe talerzyki i filiżanki też takie kwadratowe, ale nie całkiem - na rogach zaokrąglone.
Kiedyś dostałam 2 filiżanki z cukiernicą i zamierzam sobie dokupić cały komplet.
Normalnie sa białe, a deseń i kolor sobie sama wybierasz.
Ja mam z tej serii też cały komplet obiadowy talerze małe, duże, półmiski, miski na sałatki itp...
planuję sobie tez dokupić bulionerki, bo talerze głębokie sa strasznie wielkie.
możesz sobie zamówić ile chcesz i co chcesz, jak Ci się kiedyś stłucze można domówić

Zaklady Porcelany Stolowej LUBIANA SA
 
Eve - oj własnie przegladam tego sprzedawce, Nadi musi miec taka bluze, juz dojrzała elmo:-)

ale za to odradzam Wam te sanki z materacykiem w kwiaty co kiedys link wstawiałam. Moja siostra zapłacila za nie w poprzedni weekend czyli połtoa tyg temu, do tej pory nie dostala informacji czy doszła kasa, czy towar wysłany itp. Pisze maile sprzedawca nie odpowiada, dzwoni - tel ma wylaczony. Wczoraj napisala do allegro ale na razie jej nie odpowiedzieli. Podobno ludzie zaczynaja wstawiac mu negatywy. Pisza ze czekaja dlugo na towar a jak juz dojdzie to okazuje sie ze inny niz na aukcji, no porazka. Siostra chciala jej dac sanki pod choinke a teraz chodzi i marudzi ze prezentu dla niej nie ma. Tłumacze jej zeby poczekała ze w koncu dojda, ale ta juz gotowa leciec do sklepu po inna zabawke. Kurde moja siostra nie ma nie wiadomo ile kasy, nie chce by cos kupowala, i tak przeciez zaplacila juz za te cholerne sanki, z przesyłka ok 100zł ale nie moge jej wbic do tej jej glowy ze Nadii nic nie bedzie jak poczeka dluzej na te sanki. Ale sie rozpisalam - w kazdym razie przestrzegam przed tym sprzedawca, oszust cholerny:wściekła/y:
 
Ja też kupiłam kurteczkę na allegro u babki, która ma teraz zawieszone konto, niby same pozytywy, ale nie wiem czy towar dojdzie czy nie :/ akurat kurteczka kosztowała 15zł więc nie chodzi tu o kasę, a o towar bo naprawdę bardzo mi się podobała, no i o fakt, że kupujesz, płacisz, a później cisza...
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co się ostatnio dzieje na allegro. Siostra kupiła synkowi bakugany, miały byc pryginalne, facet miał 100% pozytywów, miał kilka auckji w każdejk 250 sztuk bakuganów, sprzedał wszystkie i wszyscy dostają podróbki. Allegro umywa ręce bo odsyła na policję, facet ma konto zawieszone i sprawa stoi w miejscu. Eh.

Allegro wcale nie jest bezpieczne dla nas kupujących :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry