reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek szpitalno - porodowy !!

U nas też cykają na potrzeby lokalnej gazety, ale ładne te zdjęcia nie są i nie zamierzam taka wymęczona po porodzie pozować:no:
Zafundujemy małej sesję prywatnie u profesjonalisty, u nas to koszt 200zł.
 
reklama
U mnie nie ma takiej możliwości- sami sobie pstrykamy :tak: Na szczęście mój przyjaciel jest profesjonalnym fotografikiem, a kuzyn po filmówce i obaj piękne foty robią :-) Już mam obiecaną sesję, a nawet kilka.

Justa jak masz taką możliwość i foty są ładne to pewnie, że rób!
 
U nas w szpitalu robią zdjęcie zaraz po porodzie jak ważą dziecka (aparat umieszczony jest chyba przy lampie nad wagą i automatycznie robi zdjęcie). Nie powiem, żeby Stasiek ładnie na nim wyszedł, ale napewno naturalnie:-D:-D:-D
A pamiątka fajna, biorąc pod uwagę, że mój mąż był tak zakręcony po porodzie, że zapomniał zrobić zdjęcia:-D
 
U nas w szpitalu robią zdjęcie zaraz po porodzie jak ważą dziecka (aparat umieszczony jest chyba przy lampie nad wagą i automatycznie robi zdjęcie). Nie powiem, żeby Stasiek ładnie na nim wyszedł, ale napewno naturalnie:-D:-D:-D
A pamiątka fajna, biorąc pod uwagę, że mój mąż był tak zakręcony po porodzie, że zapomniał zrobić zdjęcia:-D

U mnie też takie robią od razu dziecko jeszcze nawet nie jest wytarte dobrze i robią tak że widać godzinę i wagę na wyświetlaczu wagi ,Oczywiście kasują za to ze 40 zeta ale to na szpital idzie więc niech im będzie .
Di gazety też robią do wyborczej dzieciakom , co najlepsze że niekóre ciemne laski nie wiedziały o co chodzi i nie wyrażały zgody , a potem jak im powiedziałam że gazeta to wielkie halo że tez chca :-D
 
No właśnie u mnie nie ma obowiązku pozowania z dzieckiem do zdjęcia... ale dzięki temu mam super zdjęcia Janka w drugiej dobie życia... wcale nie wygląda na noworodka, patrzy ładnie w obiektyw i sie uśmiecha!!! Jak znajde go na kompie to wstawie na zamknięty :-)
 
U nas też tylko maluszkom. Jeszcze by tego brakowało, żeby mnie w takim stanie w gazecie publikować
 
reklama
nie nie mi nie chodzi o jakas tam gazete tylko o profesjonalna sesje zdjeciowa, dokladnie ta firma u nas to robi: first moment - Online Fotolabor, Fotostudio Chemnitz, Babyfotografie, Bilderservice, Keilrahmen, Leinwand, Foto, Digitalfotolabor, Digitalbilder, Digitalfoto, Fotos entwickeln te zdjecia na wielkich plotnach wisza tam u nas w szpitalu, sa cudowne... ja zawsze chcialam zrobic sesje z dzieckiem ale myslalam ze jak bedzie wieksze tak 2-3 miesiace, a tu robia jak ma 3 dni czy cos...taki pierwszy moment lapia
 
Do góry