reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek PORODOWY :)

reklama
nie przejmuje się w sumie, ale bardziej ciekawość mnie zżera, hehe. Mam tylko nadzieje że nie będe miała znowu takich wriacji, tym bardziej przy TEJ służbie zdrowia:sorry2:
 
Dziewczyny, wiem, że dylemat wyda sie Wam hmmm... idiotyczny, ale czy "wypada" zamiast torby wziąść walizkę???
Hmm, ja sądzę że to żaden problem. Bierzesz to co jest wygodniejsze i/lub masz akurat w domu. Myślę że nie to jest najważniejsze wtedy :)

A co do filmików/fotek to u mnie fotki będą na pewno, a filmik...zastanawiam się i jestem raczej nawet na tak, ale nie wiem czy przekonam mojego do zrobienia..
 
justyneczkafajne fotki
A to co mam wziąsc do szpitala
szlafrok, koszula na poród lub oni dają swoją- polozna mowi by miec ich bo muszą kilka razy przebierac i tak w czasie porodu, kapcie, klapki, 2 ręczniki, kosmetyki dla siebie, majty jednorazowe, wkładów nie brać bo mają, koniecznie kubek, talerz, sztućce- bo nie mają, i to wszystko ma się zmieścić w reklamówce, koszule na po, stanik do karmienia
 
justyneczkafajne fotki
A to co mam wziąsc do szpitala
szlafrok, koszula na poród lub oni dają swoją- polozna mowi by miec ich bo muszą kilka razy przebierac i tak w czasie porodu, kapcie, klapki, 2 ręczniki, kosmetyki dla siebie, majty jednorazowe, wkładów nie brać bo mają, koniecznie kubek, talerz, sztućce- bo nie mają, i to wszystko ma się zmieścić w reklamówce, koszule na po, stanik do karmienia
A dlaczego w reklamówce?
 
reklama
No a ja się zaczynam naprawdę bać, bo dowiedzialam się wczoraj że wogóle nie ma tu możliwości nacięcia przy porodzie,co to będzie:szok:
 
Do góry