reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek PORODOWY :)

Gosia nad tym samym myśle:-D:-D:-D Mam nadzieje ze połozna nie bedzie sie głupio patrzyła i nie pomysli ze ja do jakiegos hotelu przyjechałam:-p
 
reklama
Dziewczynki jak teraz trzeba wszystko swoje z domu przynosić do szpitala to niech się położne nie dziwią, że z walizkami, każda bierze to co dla niej wygodne.;-);-)
Ja mam dużą torbę i już prawie pełna:tak:
6c8ac34a9d.png

2ff2fcf6e9.png

888f779fe9.png

NADIA-879.gif
 
Wczoraj byłam w sk.Dowiedziałam się że trzeba zabrać ze sobą wszystko dla maluszka bo nic nie dają. Zawsze słyszałam że w szpitalach na początek nie pozwalają żeby dzieci były ubrane w "cywilne" ciuszki a tu niespodzianka. Cóż moja koncepcja pakowania się do szpitala się zmieniła. Nawet wszystkie kosmetyki trzeba zabrać ze sobą.

A co do walizek. Jak leżałam w szpitalu to miałam torbę ale po wiem szczerze że teraz biorę walizkę, większa wygoda. Rzeczy się nie mną wszystko na swoim miejscu i przesunąć to nie problem. Poza tym w szpitalu strasznie się kurzy i lepiej mieć rzeczy dobrze zabezpieczone.Walizka spokojnie mieści się pod łóżkiem.

Z tego co wiem to lepiej rzeczy na wyjście dla maleństwa i dla siebie przygotować w osobnej reklamówce tak żeby mąż jak będzie po Was przyjeżdżał to zabrał ze sobą. Raz zajmują sporo miejsca a dwa że przesiąkają zapachem szpitala.Przynajmniej tak mówią osoby z którymi rozmawiałam.
 
Ostatnia edycja:
Ja też tak myślałam, że w większą torbę się spakuję.
A rzeczy dodatkowo jeszcze włożę do reklamówek aby się nie obkurzyły - wiadomo jak tam pod łóżkami szpitalnymi jest.
 
Oj ja nie wiem czy się nie okaże, że pod łóżkiem niczego trzymać nie można. Jak urodziłam Martynkę, to mama wszystko zabierała, a ja miałam upakowaną szafkę i trochę na parapecie :baffled:
 
Ja tez mam zamiar spakowac sie do torby Ale ubranka na wyjscie dla OLIWI przyniesie M ciut wczesniej Ja mu je przygoruje i on je pozniej przyniesie :-)
U mnie na ginekologi mozna trzymac rzeczy pod lozkiem ale nie wiem jak na poloznictwie ale wydaje mi sie ze moze tez mozna :-)
 
reklama
Dziewczyny, wiem, że dylemat wyda sie Wam hmmm... idiotyczny, ale czy "wypada" zamiast torby wziąść walizkę???


Ja mysle że walizka to fajna sprawa. Sama sie nad tym zastanawiałam ale ja mam w sumie bardzo duzą walizkę:-( a itak pewnie bym ją całkowicie zapełniła...do torby napewno dużo mniej sie zmieści.
 
Do góry