reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek PORODOWY :)

Czarna - cudne te zdjecia !! az mi lzy polecialy jak je ogladalam !! my tez chcemy zdjecia robic, ale na film nie odwazylabym sie...a raczej nie odwazylabym sie pozniej go ogladac...
 
reklama
Ja też na film się nie zdecyduję, a z kolei chętnie bym to obejrzała. Oczywiście nie od strony "wyjścia", ale tak ogólnie.
W sumie to i ile tak na prawdę trzeba zabrać do tego szpitala. Toż to dwie doby, jak nie ma - odpukać - żadnych komplikacji.
 
:laugh2:W końcu zrobilam sobie listę rzeczy do szpitala (i czuje się jakoś pewniej:laugh2:)
Liczę, że będą to 3, góra 4 dni. Więc:
Dla mnie:
@ koszula do porodu , kapcie, szlafrok, woda
@ 2 koszulki po porodzie, klapki pod prysznic, szampon, odżywka, żel pod prysznic, ręcznik (mały i duży), skarpetki, majtki, stanik, szczotka do wlosow, szczoteczka do zębów, pasta, waciki, krem, opak. na szkła, kosmetyki do makijażu (!!!):laugh2:, podklady ginekologiczne, Tantum Rosa
@ dokumenty, telefon, ładowarka, coś do czytania,

Małemu:
@ 3 pajacyki
@ 3pary body z krótkim rękawem (ewent. 1 z długim)
@ 2 czapeczki, skarpetki
@ komplet dresikow (spodenki i góra z kapturem)
@ kombinezon, czapka, szalik
@ szczoteczka do wlosow, pampki, chusteczki, pieluszki tetrowe

Pewnie jeszcze coś wezmę, ale na chwile obecną jest wsio.
 
ja tak sobie myślę, ciekawe ile ta nasza Lilianka będzie ważyć??
ciążowo Laura była zupełnie innym dzieckiem, i to napełnia mnie nadzieją że będzie choć troszkę mniejsza i nię będę musiała być cięta:baffled: ale z drugiej- wiem, że to wcale tak być nie musi:baffled: Na różnych "kalendarzach ciążowych" piszą że średnio dziecko ma ok 2800 w tym czasie, ciekawe ile w taki razie Laura miała w rzeczywistości- chyba 3800, hehe:rofl2:

taki mój klopsik najukochańszy siedział w brzuszku:-)



z mamunią:happy:

Naprawde szkoda że moi rodzice nie mają moich zdjęć z tego okresu, tylko troche takich "okazyjnych":sorry2:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
I wsio jest w żołnierskim skrócie, a najpotrzebniejsze. Może ja bym dorzuciła jeszcze 2 body i śpioszki/pajacyki - chyba, że dają na oddziale, to w razie jakiegoś wypadku poratują.
 
reklama
Do góry