reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witam serdecznie wszystkie marcowe "ciezarowki" :)
W przyszylym tygodniu ide na pierwsze USG (bo mnie moja ginusia przetrzymala) i na kolejna wizyte do gin. Nie moge sie juz doczekac! Nikomu w rodzinie jeszcze nie mowilismy, bo czekamy na usg, ale ciezko sie powstrzymac kiedy sie caly czas tylko o tym mysli. Termin wg moich obliczen to okolo 21 marca - dopiszcie mnie na liste pls.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
:D
Asia
 
Witam
Dzięki za dodanie mnie do listy marcowych mam. Nie goszczę tu codziennie, ale jak już jestem to chyba czytam odpowiedzi wszystkich. Wybieram się dziś po wyniki badań trzymajcie kciuki. Pozdrawiam :)
 
witajcie:)

poproszę o dołączenie mnie do listy marcowych mam :) Nasz termin to 4 marzec. W tej chwili jest przełom 10/11 tydzień. Dziękuję

teklus
 
reklama
Ja również dziekuję za dodanie do listy marcówek ;) Chociaż u mnie może sie okazać,że będzie to kwiecień :) Pożyjemy zobaczymy :laugh:
Pozdrawiam
 
Do góry