reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Jasiek dziekuje za wsparcie!!!
Co do @-hm...mialam ostatnio w maju a teraz ani widu ani slychu-teraz sama nie wiem co jest grane bo bralam cerazette
 
felqua pisze:
Jasiek dziekuje za wsparcie!!!
Co do @-hm...mialam ostatnio w maju a teraz ani widu ani slychu-teraz sama nie wiem co jest grane bo bralam cerazette

ja tez bralam te tabletki i czytalam ze czasem sa @ czeste a czasem prawie wcale zalezy od organizmu ja mialam co chwile ::)
w piatek ide do gina, wezme jakies inne bo jak juz nie karmie piersia to mozna i taniej bedzie ::)
 
Witaj MamaBoo :) Miło cię znowu słyszeć. Oskarek przeuroczy, pooglądałam sobie na blogu :) Cieszę się, że u was wszystko oki. Pozdrawiam.
 
reklama
a my w piątek jedziemy do neurologa do Krakowa, bo ta moja zaczęła szaleć, jakieś leki chce przepisać, nowe dopiero co weszły na rynek, a ona chce faszerować nimi niemowlę. sama nie wiem co robić. a ta kobieta z Krakowa chce położyć Piotrka na jakieś 3-5 dni w szpitalu na Prokocimiu i gruntownie przebadać.
 
Do góry