reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Catherinka: a gdzie jedziesz?????? my na dłuższy pobyt do Krakowa to za 2-3 tyg. po urlopie neurolog, bo to ona bedzie Piotrka prowadzić na prokocimiu.
 
reklama
Jedziemy sobie do Golubia-Dobrzynia, koło Torunia, na urlopik :) Do domku rodzinki Marcina. Wracamy 21-22 lipca. Jak będziesz i będziesz miała chwilę to możemy poznać naszych chłopów :)
 
catherinka pisze:
Jedziemy sobie do Golubia-Dobrzynia, koło Torunia, na urlopik :) Do domku rodzinki Marcina. Wracamy 21-22 lipca. Jak będziesz i będziesz miała chwilę to możemy poznać naszych chłopów :)


piekny zamek tam jest....
 
hmm, chcialam wam powiedziec ze to ze lekarze maja placone od przepisywania danego specyfiku to powszechnie wiadomo ale tez jest tak ze prywatni lekarze zalecaja czeste wizyty bo to dla nich kasa jest. i beda wmawiac ze pacjent jest bardzo chory zeby tylko klient im nie uciekl- bo przeciez na zdrowiu sie nie oszczedza!!!
spotkalam sie z takim przypadkiem :(
 
reklama
magdalenaB pisze:
hmm, chcialam wam powiedziec ze to ze lekarze maja placone od przepisywania danego specyfiku to powszechnie wiadomo ale tez jest tak ze prywatni lekarze zalecaja czeste wizyty bo to dla nich kasa jest. i beda wmawiac ze pacjent jest bardzo chory zeby tylko klient im nie uciekl- bo przeciez na zdrowiu sie nie oszczedza!!!
spotkalam sie z takim przypadkiem :(

hm... ja chodzę z małym prywatnie do neurologa - babeczka jest też pediatrą - nie chce nas zbyt często widywać (następna wizyta za 2 miesiące), zbędnych badań nie zleca...do małego ma fajne podejście.... ja jestem zadowolona
 
Do góry