reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
ja raz wygrałam bilety na koncert :D

byłam z małym u lekarza wczoraj - jak na razie mamy go obserwować, jak zacznie być apatyczny i "inny" to wtedy mamy pomknąć do szpitala - jak na razie kup jakby mniej ale jeszcze niestety są :( ; aha no i ja mam przejść na dietę.... ścisłą dietę - buuuuu......

dalej świat nie widzę spoza kartonów....

a bratowej Piotrka opuściła się brzuchol - termin ma za 3 tygodnie....kolejny maluch w rodzince
 
współczuję iwosz i trzymaj się! :)

u nas po arbuzie też mega rozwolnienie ale trwało 1 dzień
 
A ja podejzewam ze Patryk ma atopowe zapalenie skory. Policzek wyglada coraz gorzej, skora jest sucha w nocy dzidziol zdarl sobie caly naskorek. Do tego buzia jest wsciekle czerwona :-[, sucha i z teh suchosci zaczyna gdzieniegdzie az pekac. Nawilzam ale to niewiele pomaga. Najgorzej ze chyba go boli bo budzi sie czesto w nocy.Jutro wybieram sie do dermatologa tyle ze nie wiem czy mi sie uda bo u nas dlugi weekend z okazji 4 lipca i wszytsko pozamykane. Wybralismy sie dzis nad ocean, umowilam sie tam ze znajomymi ale musielismy zawrocic bo korki straszne. Kolezanka trase ktora zwykle zajmuje ok 40 min pokonala w 3,5 h. Pojechalismy sobie za to we trojke nad jeziorko i na obiadek. Tez bylo milo :laugh:
Martwie sie bardzo ta buzka. :-[
 
kati może to uczulenie na coś ,
u nas ostatnio tez nasilenie wysypki... mam dośc chyba już całiem Maksia odstawie od cyca :(
 
mamooli: ja tez zawsze sie balam o to czy jem cos co nie uczuli przypadkiem bartka. i w rezultacie prawie nnic nie jadlam :( coraz mniej dawalam cyca, wiecej butle... a teraz chyba zaluje troche ze nie karmie piersia...bo bylo to meczace ale mile ::)
 
Mi się raz udało wygrać w totka 104zł i pewnie wyczerpałam już swój limit, ale twardo gram dalej :laugh:
A mój tato rok temu piątke trafił i trochę ponad 5000tyś wygrał! tylko później nie mógł przeboleć,że to nie 6ka była :)
 
my zawsze puszczamy totka jak jest kumulacja
ale jak zawsze obok trafiamy zdarza sie ze sie zwroci za kupon i trafie trojke ale to rzdako
 
My po zabiegu sondowania kanalika lzowego-w prawym i lewym oku-jestem taka dumna z Jaska -byl super grzeczny, troche pokrzyczal przy samym zabiegu-bo skrepowali go takim kaftanem-ale zaraz po jak tylko wzielam go na rece uspokoil sie! Teraz spal ponad 4 godziny. Zapisali nam 2 rodzaje kropli do oczu i mamy naprzemiennie zakrapiac-7 razy dziennie.
A co do totka- nigdy nic nie udalo mi sie wygrac.
Ahhh i w koncu kupilismy samochod-tzn maz kupil ta na Wegrzech, bo my z malym jestesmy w Polsce- mial kupic maly samochod o malej pojemnosci-kupil seata cordobe-hm...
 
reklama
wracam kobiety na wasze łono (choc pewnie i tak nikt nie zauwazyl mojej nieobecnosci). pozdrawiam!!!!
 
Do góry