reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
felqua to mnie wystraszylas :-[ :-[ :-[
u mojej Zuzi takze caly czas ropieje oczko :( i tez juz sama podejzewam zatkany kanalik lzowy. a jak bylismy na szczepieniu to pani dr powiedziala nam ze tak moze byc do 6 miesiaca i nic nam nawet nie przepisala tylko kazala przemywac oczko przegotowana woda. w sierpniu wybieramy sie do Polski i tez mielismy zamiar pojsc do okulisty jezeli by nie przeszlo samo. ale po tym co napisalas to az sie boje :mad: :mad: :mad:
 
Zuzia u nas przeszlo samo
mieliśmy przepisane kropelki i lekarz kazał masować palcem w kąciku oka
też nam mówił ze jak nie przejdzie to nas wyśle na przepychanie tego kanalika ::)

bądź dobrj mysli :)
 
Zuzia24 pisze:
felqua to mnie wystraszylas  :-[ :-[ :-[
u mojej Zuzi takze caly czas ropieje oczko  :( i tez juz sama podejzewam zatkany kanalik lzowy. a jak bylismy na szczepieniu to pani dr powiedziala nam ze tak moze byc do 6 miesiaca i nic nam nawet nie przepisala tylko kazala przemywac oczko przegotowana woda. w sierpniu wybieramy sie do Polski i tez mielismy zamiar pojsc do okulisty jezeli by nie przeszlo samo. ale po tym co napisalas to az sie boje  :mad: :mad: :mad:

a łezki jej lecą?
 
z tym dopajaniem to sama nie wiem, wydaje mi się że nie trzeba .... ale już parę razy zdarzyło mi się, że mimo częstego podawania piersi Maks bardzo chętnie wypijał po kilkadziesiąt ml herbatki !!!!!
w najmniej spodziewanym momencie!!!! choć potem po przeanalizowaniu doszłam do tego co mogło być przyczyną

np po nocy rozwolnienia po arbuzie, albo po kilku dniach upałów

ja Maksowi podaję butlę w ramach ćwiczeń bo za mies. idę do pracy i chcę żeby to dobrze załapał, z drugiej strony nigdy nie podaję mu wtedy kiedy mógłby być głodny, bo jest chudziutki i wolę żeby zjadł niż opił sie herbaty - a jednak parę razy wypił duuuużo i chętnie  ::)

nie wiem czy nie namąciłam, mam nadzieje, że wiecie o co mi chodzi  :)
 
koga:wszystko jasne  :laugh:

tylko ja sie zastanawiam, czy kiedy sa te upaly i dzidzia ssie co chwile to piers nadaza w produkcji mleczka by zaspokoic jego pragnienie ??? moze sie myle ale przy takich upalach to balabym sie o odwodnienie
 
nadażac - nadąża
ale jest to męczące dla dziecka, o mamie nie mówiąc

a ja nie mogę poświęcać całego dnia dla Bartusia - bo zostało już nam mało czasu do decyzji o przejęciu spadku a ja jestem w polu....
 
koga, ja tak myślę jak Ty.

tak jak pisała Azik, trzeba dziecko obserować :) Ja wychodzę z założenia, że mój urlop wychowawczy jest dany mi po to, żebym na maxa zajęła się dzieckiem. Myślę, że robię ile sie da :) Pewnie przy drugim dziecku nie będe miała takiej możliwości, więc korzystam.

Magdalenoooo! Jakie sliczne zdjęcie z mężem!!!

Azik! Może kupicie mamie mieszkanie? Wystarczy tego spadku? :)
 
azik pisze:
Zuzia24 pisze:
felqua to mnie wystraszylas  :-[ :-[ :-[
u mojej Zuzi takze caly czas ropieje oczko  :( i tez juz sama podejzewam zatkany kanalik lzowy. a jak bylismy na szczepieniu to pani dr powiedziala nam ze tak moze byc do 6 miesiaca i nic nam nawet nie przepisala tylko kazala przemywac oczko przegotowana woda. w sierpniu wybieramy sie do Polski i tez mielismy zamiar pojsc do okulisty jezeli by nie przeszlo samo. ale po tym co napisalas to az sie boje  :mad: :mad: :mad:

a łezki jej lecą?

azik jak placze to leca. a dlaczego sie pytasz???
 
reklama
helo! ja na chwilę tylko, na razie rozpakowuję, rozpakowuję, rozpakowuję.....potem pewnie będę sprzątać i sprzątać..... ;D
jak na razie jest ok, ale to 2 dni dopiero.... no i mały ciągle ma sraczkę po arbuzie - w tej sytuacji daję mu wodę dodatkowo.....
w poniedziałek idę do neurologa - babeczka jest też pediatrą więc zapytam o tę kupkę...
 
Do góry