reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
cholewstaza jest grozna dla mamy podczas porodu bo moze dojsc do krwotokow.niestety niesie ryzyko i dla dzidzi jeszcze w brzuszku i podczas porodu.niestety nie da sie tego leczyc ale nalezy kontrolowac przebieg dalszej ciazy

takze kaska dowiedz sie co i jak
 
Czesc wszystkim mamusiom i tym oczekujących jeszcze na maleństwo, chciałabym was powiadomić o narodzinach mojego syna życze wszystkim słodkich i miłych chwil i zadowolenia ze swoich pociech a wszyskim przyszłym mamusiom łatwego rozwiązania:) serdecznie pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
laski jestem pomysłowa i znowu coś wymyśłiłam

macie zanmiona lub pieprzyki
ja mam i na pupie i na brzuchu mi się rozciągnęły troszkę i się zastanawiam czy to normalne

wiem że jestem hipochondryczka

no ale cóż

tatuaż też by się rozciągnął co??????

to chyba normalne????
 
A miały być marcowe :laugh:. Gratuluję maluchów!!!! Tak bardzo Wam zazdroszczę (tak pozytywnie), że macie już swoje pociechy przy sobie. Ja wciąż cierpliwie czekam...
.png
 
reklama
kobietki a kiedy odastawilyscie fenoterol? ja mam teraz 37tc i moja gin jeszcze do soboty kazala brac. boje sie ze jak potem mi sie szyjka zakleszczy to bede miala wywolywant porod.
 
Do góry