reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
ja nie chcę w lutym!!!! termin mam dopiero na 28 03 także luty dla mnie to zawcześnie, ale zdecydowanie mogę tak po20 marca ;) :laugh:
 
co do porodu to ciaza jest donoszona do 36tyg.,wtedy dzidzius juz jest rozwiniety tylko przybywa mu wzrostu i masy nabiera

co do wypychania dziecka przez naciskanie brzucha nie pozwolcie sobie bo to grozi powaznymi urazami malenstwa
fionka moj tez dokladnie tak jak twoj zareaguje jakby jais lekarz chcial skorzystac z tej praktyki
 
osinka, koga, aniam zauważyłyście, że dzisiaj na suwaczkach mamy 35 tydzień ciąży i 35 dni do końca ;D myślę, że to bardzo dobry pretekst do świętowania ;D............w związku z tym idę objeść się lodami i czekoladą ;) ;D
 
reklama
fionka pisze:
osinka, koga, aniam zauważyłyście, że dzisiaj na suwaczkach mamy 35 tydzień ciąży i 35 dni do końca ;D myślę, że to bardzo dobry pretekst do świętowania ;D............w związku z tym idę objeść się lodami i czekoladą ;) ;D

Smacznego!!!!! :)
 
Do góry