reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Bardzo się cieszę razem z Wami, MamaBoo :) Przytulne mieszkanko, nic tylko czekać na Oskarka.
 
fionka pisze:
osinka, koga, aniam zauważyłyście, że dzisiaj na suwaczkach mamy 35 tydzień ciąży i 35 dni do końca ;D myślę, że to bardzo dobry pretekst do świętowania ;D............w związku z tym idę objeść się lodami i czekoladą ;) ;D

nie nazwałabym tego pretekstem ::) to prawdziwa okazja do świętowania ;D

jakoś mi się przestało spieszyć z tym porodem .... wydaje mi się, że tyle mam jeszcze do zrobienia ::)
 
a ja się naczytałam o cholestazie i nie wiem czy nie pojadę dziś na cc. przeraziłam sięmożliwymi konsekwencjami.
 
się zatrzymuje żółć w wątrobie. występuje świąd ciała. a niestety z Fasolą może być bardzo nie dobrze w związku z cholestazą. chyba zadzwoniewieczorkiem do gina, bo mnie po odstawieniu fenoterolu nic nie bierze i jak zdecyduje, że siędziś kroimy, to się dziś będziemy kroić.
 
fionka pisze:
osinka, koga, aniam zauważyłyście, że dzisiaj na suwaczkach mamy 35 tydzień ciąży i 35 dni do końca ;D myślę, że to bardzo dobry pretekst do świętowania ;D............w związku z tym idę objeść się lodami i czekoladą ;) ;D

fajnie :)
za czekoladę i słodycze dziekuję, jakoś dziś nie mogę jeść (paniki ciąg dalszy ;))
 
reklama
Osinka, ja też się tak niedawno bałam, a teraz chcę już urodzić i mieć to za sobą :), no i jak widzę nasze marcowe maleństwa, to aż mi się płakać chce ze szczęścia i mogę tylko krzyczeć "ja też już chcę, ja też" :)
 
Do góry