reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

chyba dalej jest te 16 tyg., a te 18 to jest chyba w czytaniu teraz w Sejmie - nie wiem tego na pewno. gdyby było pewne to by się już dawno się tym chwalili. a nie wiadomo niestety ile jeszcze ten sejm pociągnie, ale może chłopcy z Wiejskiej zrobią nam niespodziankę???  ;)
 
reklama
osinka pisze:
fionka pisze:
mam koleżankę której dwie pierwsze ciąże zakończyły się poronirnirm, ciąża trzecia 5 msc jest narazie ok, koleżanko owa opowiada mi przez telefon ostatnio zistniałą sytuację, mówi do męża: mam usg o 17 00 postaraj się wrócić punktualnie , to mnie zawieziesz , mąż do niej: no chyba żartujesz, ja nie będę stał w korkach o tej godzinie! masz bezpośrednio tramwaj to nie przesadzaj

do tej pory nie mogę wyjść z szoku!!!!

kocham mojego męża za to jaki jest czasami męczacy z tym dbaniem o mnie

ale skunks z tego męża!!!!
mój Krzyś non stop zwalnia się z pracy i wszędzie mnie zawozi, nawet do szpitala do ortopedy (spzital mamy na naszym osiedlu)  :p
To łotr! Moj tez zawsze mnie wozi nawet jak czasami mowie ze sama sobie dam rade to i tak wrzeszczy :) ze sama nie bede jezdzic,bo jeszcze zemdleje po drodze. Od poczatku ciazy ani razu nie jechalam autobusem czy tramwajem.
 
azik pisze:
pytia pisze:
A tak w ogóle to mam doła strasznego, bo dowiedziałam się, że nie mogę wziąć urlopu wychowawczego, bo 31 sierpnia wygasa mi umowa o pracę i 1 września chcąc nie chcąc muszę wrócić do szkoły (jeśli w ogóle umowe mi przedłużą). Chyba się zapłaczę!!!!!!!!!!!!

też sie zastanawiam czy mi przedłużą - a o wychowawczym można pomarzyć...

ale z Piotrkiem do pracy poszlam jak mial 4 miesiace, z Bartkiem - bedzie troche dluzej...

znowu mi polskie znaki poszly..

Azik, a jak długo karmiłaś Piotrusia piersią? Bo ja się tego najbardziej boję, jak to pogodzić: pracę i karmienie. A chciałabym karmić dłużej niż pół roku.
 
hej kobietki! slyszalam rowniez ze tantum rosa jest skuteczny w gojeniu sie krocza z tym ze jest potwornie drogi (cos ponad 3 zl za saszetke) i chyba troche tych saszetek trzeba by zuzyc. ale slyszalam ze starym i wyprobowanym lekiem jest rivanol. jest tanszy oczywiscie i bardziej wydajny, ale ponoc rownie skuteczny.
 
polecam AZUCALEN butelka ok 6 zł 2 łyżki na 2-3 litry i można sie spoko podmywać jest tam rumianek i nagietek, można się podmywać samym rumiankiem

a co do saszetek z jałowym gazikiem nasączonym spirytusem 70% spoko można do pęka używać właśnie przeczytałam na opakowaniu LEKO jak pisałam brzmi ich nazwa
 
Zuzia24 pisze:
ja takze slyszalam ze dobry na gojenie sie krocza jest olejek kokosowy

olejki zawierają substancje eteryczne wywołujące często podraznienia więc wrażliwcom nie polecam efekt może być odwtotny
 
Pytia, karmiłam aż sam mnie odrzucił czyli 9 miesięcy.
mam blisko do pracy w w łądne dni mama przywoziła mi Piotrka na dłyuga przerwę, jak nie to zawsze miąłm zapas mojego mleczka w lodówce.

po 6 miesiacu o tej porze jadał deserek owocowy lub warzywny - więc było jeszcze prościej.
 
reklama
Do góry