reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

dziewczyny czy wasze brzuchy przybierają różne kształty poza krótkimi momentami gdzie dzidzia wariuje
ja np jak położę się na boku a potem prezewrócę się na plecy to mam jakiś wąski brzuch a spiczasty albo taki wysoki po jednej stronie nie wiem czy to spięcie czy wielki dzidziolek się jakoś układa

często też po prawej stronie pod mostkiem powyzej pępka robi mi się wielka gula górka i nie wiem czy to plecy lub pupa dzidzi czy macica się spina

poza tym martwię się bo dzidzi jakoś inaczej się rusza ciosy są solidne ale jakoś ich mniej dzisiaj jakoś mało ruchliwy

a poza tym, mam strasznie dużo wydzieliny macie tak????????????????????????????
 
reklama
agao - nie martw się biedaczku - mój brzuch też ma różne kształty: raz mam wzgórek przez środek brzucha, raz tylko z jednej strony górkę (chyba dupkę) a niekiedy wydaje mi się, że jest jakiś pusty, nie napięty - wtedy maluch mi spływa na sam dół brzucha, na pęcherz, co nie jest ciekawym przezyciem ;D
 
wiesz agao dzidzia jest juz duza i mniej miejsca ma na ruszanie sie, dlatego robi to rzadziej ale solidniej :) a co do wydzielinki to mi tez sie nasilila ostatnio
 
dzięki

a co do tych kształtów to one się dość długo utrzymują więc nie wiem czy mi się mały pod cyckami z dupką ustawił i zasnął czy macica się spięła bo w tym miejscu jest twarde
 
moze maly sie na ten swiat paskudny wypina?? :) pewnie to dzidiza takie ksztalty dziwaczne przybiera, bo mi sie czasami wydaje ze moje to ma dwie pary nozek i plecki w dwoch roznych miejscach :D ale w pon mam usg to podejrze jak sie tam ugoscil ten moj skarb :)
 
Agao, wydaje mi sie, ze jak sie macica spina to raczej rownomiernie cala a nie tylko z jednej strony.

Mi sie dzisiaj wiecej brzuch stawial, Wieczorem raz nie tylko zrobil sie twardy jak skala ale az bolesny od tego. Jakis silny skurcz. Troche sie przestraszylam, ale jak sie polozylam to sie rozluznil. Mam nadzieje, ze to tylko B-H.
Mowie do tego swojego malucha, zeby choc do konca lutego posiedzial w srodku, zwlaszcza ze znowu -20 zapowiadali. Moze poslucha?
 
Ale sie fajnie teraz ta moja malutka zaczela wiercic- mam wrazenie masazu od srodka- bardzo przyjemne uczucie, troche laskocze :)
Osinka, no ja mam nadzieje, choc na ostatniej wizycie szyjka nie tylko miekka i krotsza, ale tez na opuszek rozwarta z zewnatrz- wiec takie skurcze troche mnie niepokoja. Zwlaszcza, ze ja nie potrafie calego dnia spokojnie przelezec. Zwlaszcza, ze teraz akurat sporo roboty przy przygotowywaniu mieszkania dla nowego lokatora: ) Choc okien nie myje juz od pol roku :)
 
reklama
jejku dziecko mi zachorowało i nie wiem o co chodzi...w srode byłysmy na szczepieniu myslałam ze to moze reakcja po...ale nie bo mała ma katar a teraz i goraczka...juz nie wyrabiam druga noc nie spałam...aż z nerwów skurczy w nocy dostałam...juz myślałam ze na porodówke jechac bedzie trzeba.....
wczoraj zasneła o koło 2 a wstała juz o 5 i od tamtej pory tylko marudzi i płacze...już niemam pomysłu jak jej pomóc...
 
Do góry