reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

WIELKIE GRATULACJE KINGA!!! IMPONUJĄCE WYCZUCIE CHWILI :) SUPER, ŻE RODZINKA JUŻ W KOMPLECIE. CZEKAMY NA FOTKI.

Emcia - ogólnie nie narzekam, poza tym, że spina mi się brzuszek i muszę uważać na siebie i dużo odpoczywać. Wybieram się więc na L-4 na tydzień, co by złapać oddech. Zresztą za trzy tygodnie zaczynam wakacje :)
Magdalena - moja ginka powiedziała mi, że w każdej chwili może mi wypisać L-4, jak tyko będę chciała odpocząć.
 
reklama
ojjjjj ale u nas ciążowe klimaty.... fajnie tak majowo-ciążowo ;-);-)

ivka ale masz super wakacje :) a w jakiej miejscowości jesteś?

przepraszam, że tak zamilkłam, ale po operacji oka miałam zakaz komputera, czyt. ksiązek itp itd.
Ja wreszcie po operacji - miałam 15 maja. Wreszcie coś widzę, ale z czytaniem mam problem, lekarka mówi że najpewniej już nigdy nie będzie idealnie, bo w oku porobiły mi się zmiany i zwyrodnienia, których już cofnąć się nie da. Ważne że wreszcie widzę coś więcej jak za mleczną szybą :tak:
Miałam usuniętą całą rogówkę i wszczepioną sztuczną.
Miłek się przestraszył jak wróciłam z ochraniaczem na oku.
3 tyg mam wyjęte z życia, bo mam funkcjonować jak w szpitalu... tere fere.... ;) nie mogę dźwignąć czegoś cięższego jak 1 kg, nie mogę się schylać, kichać, śmiać się, nie moge moczyć oka, głowę myję odchylona na maksa do tyłu.... Echhh i tak do 3 miesięcy, ale najważniejsze te pierwsze 3 tygodnie.
Nie musze wam mówić że wszystko to można przestrzegać przy 2-latku w domu góra przez tydzień, ale staram się oszczędzać... największy ból że nie moge podnosić i nosic Miłka a on do tego bardzo przyzwyczajony ;-)

uciekam, bo już długo siedzę
pozdrawiam was wszystkie :)
postaram się zaglądać

czy ktoś wie co u osinki????? nie mogę jej złapać od dłuższego czasu?
 
iwosz i kinga serdeczne gratulacje podwójne mamusie!!!!! :-):-):-):-):-)


oczywiście wszystkim brzuchatym mamusią też gratuluje i trzymam kciukasy za łatwe ciąże i lekkie porody!;-):-)
 
pytia: ty to masz fajnie :-) wakacje, hmm, ja tylko o urlopie moge myslec ;-)
co do zwolnienia, zalatwilam sobie narazie 13 dni, ale bede juz kombinowac zeby do pracy nie wrocic. w pracy z kolei zadowoleni sa jak mnie nie ma dlugo- bo mnie komplikacji :sorry2:

sylwia: co u ciebie??
 
Cześć dziewczynki!!!

Ledwo weszłam do domu, już Was witam :-) Kumpelki moje, Wy :tak:

Karola zaraz do nas dołączy, bo jest u teściowej i Rafał zaraz po nią pojedzie i ... się zacznie :happy: normalne życie....


Ja jestem szczęśliwa, że doświadczenia porodowe za mną, było krótko, acz "treściwie". Trafiłam na cudną zmianę, opiekę i wogóle w szpitalu było ok.

Malutka Martynka jest fajniutka, dużo śpi, je konkretnie, bez zbędnego wiszenia na cycu. I jest mi z nią dużo lżej niż z Karolą - w sensie samopoczucia psychicznego.

Piersi mnie bolą jak przy Lolce - mam wrażliwe brodawki, ale nastawienie do tego bólu tez mam inne. Jest mi jakoś radośniej :-D

Ściskam Was moje drogie, jak się ogarnę, odezwę się :-)
Dzięki za wsparcie - Iwonka mi przekazała :tak:
 
Kinga, witaj witaj!!! Jeszcze raz GRATULACJE!:-):-):-):-):-)
Jak dobrze slyszec, ze wszystko poszlo "jak z platka"!! No i humor dopisuje, SUPER!!! Oby tak dalej, podwojna mamusiu!!! Sciskamy cie z Ellunia i fasoleczka bardzo mocno i zyczymy samych cudownych chwil!!!
BUZIAKI!!!!
 
Kinga witaj z powrotem i pokaż nam malusią Martynkę!
Jeszcze raz bardzo mocno Ci gratuluję!
 
Kinga - super ze w domku :)

tak jakoś weselej mi się zrobiło jak ujrzałam ze już jesteś :) i że w tak dobrym nastroju.
 
reklama
Kinguś - jak sie ciesze że juz z nami jesteś ..ucałuj Marynke i Karolke no i czywiście meża..buziaczki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D:-):-):-):-)
 
Do góry