reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

EMCIA Gratulacje - dopiero teraz doczytałam :-)

KINGA Witajcie z Martynką. :tak: Niesamowity prezent na Dzien Matki - Martynka wiedziała, jak zaskoczyć mamusię.
 
reklama
kingus kochana!!!jak milo ze tak szybko wpadlas i jakas szczesliwa!!!jestem ciekawa reakcji karoli na malutka siostrzyczke:tak:.buziaki dla was wszystkich
 
Kinga witaj z powrotem - dobrze, że tak optymistycznie zaczęłaś podwójne macierzyństwo, bo optymizm to wg mnie podstawa wszelkich działań.

inkaa bardzo się cieszę, że masz już wszystko za sobą, teraz może być tylko lepiej.
Pytałaś gdzie jesteśmy - otóż jesteśmy w małej wioseczce obok Karwii - tj. w Ostrowiu. Jest genialnie, a kwatery (apartament dwupoziomowy) boski, podobnie jak właściciele.
Pogoda nadal super, ale dalej bardzo wieje - podobno nie tylko u nas, ale w większości miejsc w kraju.
 
kaśka szukaj na stronie www.nadmorzem.net.pl dalej Karwia-Ostrowo i apartamenty ALEX u p. Stanisławy Miłosz.
Będziesz tam miała przekierowanie na prywatną stronkę i więcej zdjęć kwater - my już drugi raz zajmujemy ten zielony apartament i bardzo jesteśmy zadowoleni.
 
Ivka -a masz w apartamencie kuchnię? bardzo ładnie wygląda. ta byłaś w zeszłym roku? bo coś kojarzę i chyba to bylo za duża na naszą kieszeń.
 
ivka oj zazdroszcze zazdroszcze:tak: slonka piasku-raj dla ciebie i szymka-a do wody nie ciagnie maly?my z kacprem zawsze mamy problem bo on do wody gna
viola oj oj ciekawas ty:-D
 
Ivka- bardzo ładne miejsce..sliczne te pokoje ..a jeśli moge spytać ...to jaki jest koszt takich apartamentów?:-p
Wypoczywajcie ..i aby pogoda była piekna i przestało wiać

Inkaa- trzymam kciuki ..aby już wszystko z Twoim oczkiem wróciło do normy ...dzielna jesteś!!!!!
 
reklama
Do góry