reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Kasiula, dobrze masz z tym swoim mężem. Mi też marzy sie laptop, mało miejsca zajmuje, mobilny ehhhh

A co do kolczyków, to ja też tradycjonalistka :tak:
 
reklama
a ja tatuaz posiadam :tak: 7 lat!na kregoslupie-okolice krzyza-miejsce fajne niewidoczne-jedynie na plazy-viola jak planujesz cosik zrobic to wiedz ze po paru latach wzor sie nudzi!!!wybierz miejsce niewidoczne:tak:;-)jakby co.zalowac nie zaluje,ale pewnie jakbym miala w jakims widocznym miejscu-pewnie bym zmazala laserem....
co do kolczykow0przechodzac bunt nzstolatki przekulam sobie nos sama:-pminelo mi i wyciaglam- w zasadzie mialam moze z pol roku!teraz nawet sladu nie ma.kolczykow nawet w uszach nie nosze-jakos sie tak przyzwyczailam-a moze sobie cos kupie:happy2:
 
MOKATE ja jak mialam 15 sama sobie przebilam dodatkowe dziurki w uchu chyba nawet nie pytalam mamy hehe wiec dobrze ze chciaz pyta
KINGA no nie powiem czasem mezowi sie uda zrobic cos milego ale nie czesto...:-D
 
hej. pisze do was z zakopanego. jesteśmy tu od wtorku ale wczoraj nasze plany legły w gruzach. mam na nodze pięć szwów i szyne gipsową i jestem unieruchomiona na cztery tygodnie. wyć mi sie chce normalnie.
 
Ja mam w lewym uchu 5 dziurek i na tym poprzestałam. Pierwsza dodatkową zrobiłam jak miałam 14 lat. Resztę tak jakos na raty. Ale moja mama mi powiedziałam, że to jest moja sprawa i jak mi się to podoba to sobie mogę przebijać ile chce, w końcu to moje uszy. To nie jest przecież aż tak złe, jak już się nie będą podobały można zdjąć kolczyki, a dziurki zarosną z czasem.
 
reklama
Do góry