reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

koga, Ty to jesteś niesamowita. Ja bym chyba nosem ryła po klawiaturze. Jak Ty to robisz?

Osinko, trzymajcie sie i nie dajcie się tym choróbskom! Dzielne jesteście!

aqua, czy jesteś pewna, że nie opisałaś nam tu sceny z horroru? Masakra!

A my remontujemy :confused: Na razie mała kuchnia ma wygładzony sufit, chociaż Rafał twierdzi, że niezbyt prosto. Jeszcze trochę i zwariuję w tym bałaganie. Staram się myśleć pozytywnie i nie patrzeć na zlew w przedpokoju, szafki kuchenne w jadalni....
Uskuteczniam też wycieczki do łazienki coby myc niektóre naczynia... całe szczęście, że zmywarka nie jest odłączona, bo bym już do reszty ogłupiała.
 
reklama
AQUA to naprawde straszne w zyciu czegos takiego nie slyszalam a wiesc ze sa tacy ludzie i to przyjmuja nadal dzieci na swiat to SZOKKK:szok:mam nadzieje ze z malutkim bedzie ok i kolezanka sie pozbiera:-(
LOLCIA kurcze straszny pech bardzo mi przykro zycze powrotu do zdrowia:tak:
KOGA oj naprawde masz sile ...
KINGA troche zamieszania musi byc a zaraz bedzie juz pieknie wyremontowane mieszkanko :tak:
ja wczoraj bylam z emi i mama na zakupach i mala nie chciala siedziec w woziu i tak szala miedzy tymi ciuchami zaczepiala ludzi i biegala jak szalona po dziedzincu przed pasazem handlowym ale mialam z niej ubawu hehehe chyba lubi zakupy;-)
 
agua: wierzyc sie nie chce!! :wściekła/y: ja bym faceta do sadu podala o narazaenie zycia . jedna sprawa za mnie, druga w imieniu dziecka!!! niepodarowalabym!! :no::angry:

lolcia: oj, biedactwo! zycze szybkiego powrotu do zdrowka!! :tak:
 
aqua to jakiś koszmar...niestety nie brakuje w naszym chorym kraju takich sytuacji:wściekła/y:za każdym razem jak coś takiego słysze to dziękuje Bogu z całego serca, że szczęśliwie urodziłam całą trójke

koga ale pracowita kobieta z Ciebie!:szok:

lolcia bidulo niech ten czas szybko zleci

no i dużo zdrówka życzę Agatce i Bartusiowi

Ja chwilowo mam tylko dwójkę dzieci bo Ola pojechała do babci na pare dni
a ja zamiast się cieszyć, że mam ciut mniej roboty tęsknie za nią:-(
 
Aqua- straszne!!! woła o pomstę czyli proces... niech się nie poddają tylko walczą....

a my dziś zrobiliśmy wstępny odbiór mieszkania... jakoś mam mieszane uczucia...
 
A my mamy już dach na naszym domku, centralne, wodę i teraz elektryk kabelki instaluje, a w przyszłym tygodniu będą okna. :-) I jak tak dalej pójdzie, to na zimę zamieszkamy już w naszym domu. A w związku z powyższym musze się przyznać, że trochę zdradzam BB z Murator - Budowa i remont krok po kroku - Murator - Muratordom.pl :-D. Ale staram się chociaż czytać Was na bieżąco.

Koga- podziwam Cię, bo ja o 22.00 już padam.

Wczoraj wieczorem jakoś mnie tak naszło na drugiego dzidziusia;-), ale chyba jeszcze to przełożymy o 1 rok.Tylko, z drugiej strony chciałabym aby różnica wieku była jak najmniejsza, więc już sama nie wiem:confused:
 
reklama
Kinga- ja też tak mam!!!! Wczoraj nawet myslałam: co ja porabiałam po pracy jak mojej Kingi jeszcze nie było na świecie????
 
Do góry