reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
kinga: to skoro juz tak tak polske bedziesz objezdzac w poszukiwaniu ziecia to obierz kierunek na legnice ;-) tu calkiem fajny chlopak mieszka, to ci go przedstawie :-p :-)
 
siemanko laseczki ja po raz kolejny mam zaleglosci nie do nadrobienia, tym razem klotnia z bratem odciela mnie od kompa w jego pokoju na szczescie kochajcy maz kupil mi lap topa i mam swoje internet i kompa i teraz obiecuje sobie chociazby zagladac jak najczesciej i nadrobic co naprodukowylscie:) pozdrawiam
 
nie nadrobiłam nawet 1 % ale podoba mi sie ta myśl która sie przewija ostatnio...

Karola za synową, hmm :) jestem ZA

wróciłam do domku, i trezba teraz posprzątać...

echhh
 
kasiula matulac super ze jestes-pewnie mezykowi non stop nawijalas:-D o bb

sie smiejecie a moze kiedys zostaniemy rodzina(moze ktorejs synek zakocha sie w jakies pannie marcowej:-D)

a co u kasiulli?agao tez ucichla.
 
reklama
moja córka mowi ze czytam jej w myslach, ale Ty kinga nie jestes moja córka wiec moze wirtualne wchodzenie do mysli :confused2: hiihihh

kasiula matula witaj spowrotem , co tma w dalekim i szerokim swiecie pisz nam tu szybciuko

kasiulla chyba jeszcze wypoczywa w Ślesinie skror sie nie odzywa wiem ze byli w lipcu tam ale mamy juz sierpien i to polowe ???????

mamaoli trzymaj sie kochana wiem ze przy trojce ma sie rece pelne roboty jeszcze troszke i znajdziesz czas dla calej sowjej cudnej trojeczki , aby jej wycalowac ,wypiescic i z kazdym z osobna isc na lody , buziaczki i usciski dla calej Twojej rodzinki a tak nawiasem mowiac to Wasza rodznka jest jak cala dłon - pomylilam watki
 
Do góry