reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wątek główny

nooo i na witaminach pisze jak BYK czarno na białym ,że poniżej 8 st - nie wiem jak mogłam tego niezauważyć


bo widzisz - nie jest jednoznaczne trzymanie poniżej 8 stopni z trzymaniem w lodóece

przybejmniej dla mnie nie było - trudno uwierzyć ze w pokoju jest więcej niz 8 stopni...

hmmm, ciekawie przebiega nsz sposób myślenia :laugh2:

ale na vigantiolu (MERCKa) mam 25 stopni
 
reklama
ha, wlasnie wygrywam aukcje ze stoliczkiem play skool :-) ;-)

bedzie prezent na urodziny :-D

co do witamin, o choroba zaraz polece sprawdzic :baffled:
a ja mam lakcid-tez sie trzyma w lodowce.

kinga: wydaje mi sie ze masz racje z tym jak czasem odbieramy swoje posty :tak: ale to chyba wynika z tego,ze jak rozmawiamy twarza w twarz, to potrwfimy rozpoznac po tonie glosu, wyrazie twarzy itp. intencje rozmowcy. a piszac wiadomosc w internecie jetsesmy tego pozbawieni i wtedy wlasie-tak mi sie wydaje- dochodzi do nadinterpretacji, doszukiwania sie ukrytego sensu itp.
dlatego dziewczyny zawsze uwaznie przeczytajcie posty i zwracajcie uwage na emotikonki- bo ja np. robie tak ze jak cos jest w sensie zartobliwym to zawsze zalaczam usmieszek (zeby bylo widac tak jakby moj usmiech, gdy pisze taki post) :tak:
 
a ja znalazłam własnie na all ulubioną herbatkęTitka z Milasany.
muszę poszukać ludków, którzy handlują chemią z niemiec.
 
magdalena ty to jestes pozytywnie nastawiona do zycia :-) twoje watki sa zazwyczaj optymistyczne i z ... usmiechem :tak:


dobranoc wszystki mamuskom
ja juz padam a pewnie mnie znowu czeka kilka wstawanek w nocy i o 6 poczatek dnia :baffled:
 
A ja jestem podłamana bo chcielismy Maksia nauczyc zasypiania na materacu ale nie ma szans:no: on jest zamały i tyle, po trupach chce wychodzic na pokój i buszowac i nie ma sposobu...

Nie wiem za pare dni znowu spróbuje ale watpie czy coś sie zmieni, nie widzi mi się kupowanie drugiego łóżeczka zwłaszcza, ze nie mam go sobie gdzie postawic już....:-(
 
ale się rozpisałyście ... spuścić Was na chwilę z oka ... ;-)

kurcze smętnie mi ... jutro wyjeżdżamy na narty i nie wiem jak ja przeżyję zostawienie Maksa a przede wszystkim nie wiem jak on to przeżyje ?????

oczywiście czuję się jak wyrodna matka ...
 
Witajcie mamusie po baaaaaaardzo długiej nieobecności. Mam nadzieje, że mogę wrócić do was????? :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Przepraszam, ale tyle się działo, że totalnie wybiło mnie to z rytmu życia i nie miałam na nic czasu, również na BB.
Bylismy z Miłkiem w szpitalu - na szczęście wszystko jest już dobrze. Ja mam coś z okiem i nie widzę na nie. Lekarz zabroniła mi siedzieć przed komp. i oszczędzać oko tia.... gadanie. Internet to mój główny kontakt ze światem :laugh2:
Chciałabym wam wszstkim baaardzo podziękować za przepiękne kartki jakie dostał od was Miłoszek. Razem wszystkie oglądaliśmy :)
JESTEŚCIE KOCHANE i cieszę się, że zawsze mogę zajrzeć do was. Cieszę się, że jesteście gdzieś tam realnie-wirtualnie :)
 
Jeśli chodzi o trzymanie leków w lodówce...to ja juz tak zawsze miałam że właściwie 75% leków które mam trzymam w lodówce....ja jestem z lekarskiej rodziny więc to chyba jest powód ....trzymam w lodówie wszelkie czopki i globulki i krople, albo Altacet w żelu lub arcalen na sińce...(jak Antek sie uderzy to takim zimnym altacetem smaruje i jest ok) żel na ząbkowanie wyjęty z lodówki jest bardzo kojący:tak: :tak: :tak: :tak: :tak: i ja nie gromadzę leków w domu...kupuje wtedy kiedy jest coś potrzebne...a teraz w mojej apotece odkryłam takie puszki na przetermionowane leki i tam wywalam...jak potrzeba
....ja przyznam sie szczerze trzymam w lodówce nawet lakiery do paznokci hihihih:-D :-D :-D :-D
 
karolka ja też lakiery trzymam w lodówce :tak::tak::tak:
również nie gromadzę leków i kupuję dopiero gdy są konieczne i co jakiś czas robię przegląd na półce co tam się dzieje ;)
Ja jak kupowałam probiotyki to farmaceuci w aptece w której kupowałam zawsze uprzedzali, że należy bądź nie przechowywać w lodówce.
Z Vigantolem się dopytywałam by zdziwiłam się, że nie trzeba go w lodówie przechowywać.
 
reklama
A ja jestem podłamana bo chcielismy Maksia nauczyc zasypiania na materacu ale nie ma szans:no: on jest zamały i tyle, po trupach chce wychodzic na pokój i buszowac i nie ma sposobu...

Nie wiem za pare dni znowu spróbuje ale watpie czy coś sie zmieni, nie widzi mi się kupowanie drugiego łóżeczka zwłaszcza, ze nie mam go sobie gdzie postawic już....:-(


Hmm, to kiepsko. Ja planuje kupic drugie lozeczko bo nie wyobrazam sobie Patryka na zwyklym lozku. Przynajmniej mi nie ucieknie:)

A zastanawialas sie nad taka kolyska, tylko nie wiem czy w Pl nie beda 3x drozsze:
Babies "R" Us - 4 In 1 Convertible Bassinet - Porter
Babies "R" Us - Bassinet- Precious Moments
Na jakies 4-5 misiecy powinno starczyc. A Max sie moze przeniesie do duzego lozka.
 
Do góry