reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

ja na ciążę kupiłam 4 pary spodni 500zł, bluzka z krótkim rekawem 75, z długim 65zł, kozaki na zimę 190, kurtka 350 zł, bielizna = 2 staniki+ 8 par majtek=200zł, gruby sweter rozpinany 130 zł, sweter z kapturem 70 zł, mam tylko 2 golfy i 2 swetry które na mnie pasują z przed ciąży masakra
 
reklama
może kiedyś wygram w totka bo jak na kredyt to moje będzie za 35 lat jak spłace ostatnią ratę czyli będę miała 58 lat- fajnie ale to trzeba będzie odkładać na trumnę ;)
 
Jezuu jaki wstyd wstałam dopiero o 11...taki leniuch ze mnie ze nie wspomne. Jestem juz na Wegrzech,odkrylismy ze jesli pojedziemy przez Bratyslawe to pomimo ze nadrabiamy kilometrow jedziemy 4,5godz zamiast 6! Nie moge uwierzyc ze to cale zamieszanie zwiazane ze slubami juz sie skonczyło , chyba juz za tym tesknie. I jakos jak nigdy za domem, moi rodzice po raz pierwszy zaczeli płakac gdy wyjezdzałam, chociaz wracam za 2 tygodnie.
 
Jak tylko zjem sniadanie poopisuje wszystko na stronie o slubie i powklejam zdjecia z tego cywilnego na Wegrzech, bo z sobotniego jeszcze zdjec nie mam :(
 
a ja czułam się jak zbity pies i jak obudziłam się przed 9 czułam sie jak bym obudziła się w środku nocy wiec jeszcze wskoczyłam do wyra i teraz jeszcze siedzę w piżamce to dopiero wstyd :mad:
 
Ja dziś razem z moimi rodzicami wyszorowałam cały domek przed przeprowadzką. Ale sie pięknie zrobiło! Nie moge doczekac się piatku!
 
reklama
A mam pytanko o pepuszek-wypelza wam? bo ja zawsze mialam schowany i to gleboko a teraz mi wyplywa :) a zawsze to bylo moim marzeniem.....glupie to ale mi sie tak bardzo podoba ::)
 
Do góry