reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Aniam napewno :)
Maks ostatnio lalke z języczkiem wycałował, ale to wyglądało ::), normalnie się do niej przyssał
tatuś się cieszył że się juz synuś zna na rzeczy ;) ;D

a co do pogody to faktycznie oszaleć można ::)
raz gorąco, raz zimno,
Ola ostatnio grzecznie idzie obok wózka, więc mogę się z nimi sama ruszyć z domu :)
oczywiście najwyżej do nakbliższego sklepu ale to już coś ;)
dziś jak sie w koncu wybraliśmy to nagle pociemniało i wiatr okropny a jak wracaliśmy to juz grzało niemiłosiernie..
 
asioczek - zaznaczył!!!! - potwornie śmierdzącym bąkiem  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

z tym przemieszczaniem się to dopiero od jakichś 3 dni na taką skalę  ::), sama jestem zaskoczona  ::) ::), ale na przykład siedzenie już go tak nie pociąga, jak go trzymam to szybko zaczyna miauczeć, że mu niewygodnie, więc raczej unikamy tej pozycji

Aniam - to samo pomyślałam!!!!, ale naprawdę jej teraz ciężko więc wybaczam
 
no tak, Jaś pyti pół roku skończył! ::)

wszystkiego co najlepsze dla Jasia :)
i żeby dużo spał i rósł dalej zdrowy i szczęśliwy!!
 
reklama
jasiu hip hip huuura!!! bo te 6 miesiecy za toba to juz powazny wiek!!

a taki malutki dopiero byl :)

koga: to ty ja tez zapros i ugosc w lazience zeby ci "wloskow na dywanie" nie zburzyla ;D :laugh:
 
Do góry