reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

to nieamowite jak szybko zapomina się jakie maleńkie są dzieci po urodzeniu, ja mam znajomą, której synek urodził się prawie 3 miesiące po Maciusiu i teraz ma prawie 2 miesiące i wydaje mi się taaaaaki malutki, miomo że waży o 2 kg więcej niż Maciuś po urodzeniu ::) i nie mogę uwierzyć, że mój synek ważył nie tak dawno 3400 a ja bez obaw brałam go na ręce ::)

a Amelka i Zuzia to rzeczywiście kruszynki ;D
 
reklama
mamy w wawie istne oberwanie chmury, miałam wyjść na spacer i dobrze, że nie poszłam , bo tak leje, że chyba nawet folia na wózek nic by nie dała, wystarczy, że wczoraj już tak zmokłam, że miałam majtki mokre, a byłam już prawie pod domem i w przeciągu dosłownie kilku minut mnie tak zmoczyło ::)
 
u nas zapowiadają na popołudnie deszcze i burze, toteż spacer mamy już za sobą :)
poszłyśmy o 8 rano, przy okazji zrobiłam zakupy na wyjazd

kurcze, mam nadzieję, że nie będzie lało, gdy wyjedziemy do teściowej!!! ???
 
hej hej-my z Jaskiem w Polsce-ale maly ma super zle humorki ( chyba zabki) wiec nie pozwala mi nawet zajrzec na bb.Dzsiaj byla u mnie kolezanka-Jas troche plakal-i ona stwierdzila ze ona by go zniesc nie mogla i w zyciu nie chciala by miec dzieci-wiecie co- nagle poczulam sie samotna-nie zla, nie smutna, tylko samotna.
 
ktoś, kto sam nie posiada dzieci nie potrafi zrozumieć, ile szczęścia może dać jeden mały uśmiech, pierwszy przewrót na brzuszek, pierwsze wypowiedziane słowo, zresztą nie możemy wymagać od wszystkich naszych znajomych, aby rozpływali się w zachwytach nad małym gugającym bobaskiem, osobiście uważam,że nie każda kobieta jest stworzona do macierzyństwa....dlatego mamy prawo wyboru...

a ty kochana w chwilach mega doła popatrz w piękne oczy synka i powiedz sobie,że nie jesteś samotna, bo przecież masz jego....
z drugiej strony sama po sobie wiem,że chciałoby się mieć kogoś oprócz maluszka...
 
reklama
fionka ja o tej godzienie w W-wie wracałam z parku..... możecie sobie wyobrazić jak wyglądałam.... Miłek zadowolony w wózeczku coś mu kapało w folię, ja już bez parasola bo prawie mi się połamał i rąk mi zabrakło, bo ja jeszcze z psem w "obstawie" chodzę..... wszystko miałam mokre i nie opłacało mi się już nigdzie chować... tylko pies szczęśliwy łapał krople deszczu... A siedzimy sobie w parku we trzy mamy i ja z inną mamą obstawałyśmy że przejdzie bokiem...dobrze że posłuchałyśmy się tej trzeciej bo pioruny by nas w parku przywitały... :mad:
 
Do góry