reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Bardzo dziękujemy, cioteczki, za życzenia! Ale te pół roku zleciało, aż trudno uwierzyć.

Mateuszku - wszystkiego NAJ NAJ!!!
 
ja też dołączam do życzeń dla Jasia pytii i Mateuszka :)

Ja o Jaśku dowiedziałam się z smsa osinki. Byłam wtedy u teściów i aż łzy stanęły mi w oczach, że to zaraz za Jaśkiem "wyskoczą" inne marcowe dzieci :)
 
Jaś wczoraj pierwszy raz zareagował na obcych. Dotąd lubił, jak jest dużo ludzi i hałasu. Wczoraj byliśmy na imprezie, gdzie było sporo ludzi, w tym 5 dzieci (od 3 miesięcy do dwóch lat). Jaś się wystraszył rocznego chłopca, który biegał, krzyczał, piszczał, aż w końcu podleciał do Jaśka i wyrwał mu z buzi smoczek. Tak się biedaczek przeraził, że jak się rozpłakał to długo go nie mogliśmy uspokoić.
 
Kochane cioteczki Mateuszek dziękuje za życzenia i przesyła Wam ogromne buziaczki :-* :-* :-* :-* :-*
 
Piotrek pomagał mi pisać poprzedni post. teraz BB pokazuje mi się w samych ogromnych bukwach. kurcze chyba mi jakiś komputerowiec rośnie.
 
reklama
Do góry