reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
napewno nie ma internetu... albo wykorzystują te 200 gumek :laugh: :laugh: :laugh:

koga, jak już bedziesz na BB, to szybko pisz jak dzis było???
 
Zmykam spać, może dziś się wyśpię i może Filip nie wstanie znów o 4, nie dając mi pospać jeszcze te pół godziny do dzwonku budzika...
Słodkich snów!
 
Dziewuszki dziękuję za wszystkie życzenia i buziaki w imieniu Antosia. :) :) :) :) :)

Co do siedzenia u mnie jest to samo Antek jak ma coś pod ręką na czym może się oprzeć to próbuje i próbuje wstawać poza tm jest nowa moda polegająca na rzucaniu gryzakami więc daję mu kilka jak zrzuci jeden bierze kolejny. Powiem Wam że mój maluszek ma cały arsenał gryzaków. Uśmiać się można bo co ktoś do nas przychodził to przynosił ;D ;D ;D gryzaczek. Wiele mam nawet nie odpakowanych. :) :)

Aha mamy takiego kolege (taki wolny ptak) i "wpadł" ze swoją 23 letnią obecnie już żona ale wpadka była udana po zaliczyli bliźniaczki. I właśnie przedwczoraj widzieliśmy te dziewczynki (Amelka i Zuzia). Takie są maleńkie przy urodzeniu jedna ważyła 1500 g a druga 2100 g.
 
Jejku, no to faktycznie maleństwa, ale muszą być cudowne, takie kruszynki :)

Kurcze, a ja z kolei mam caly arsenał sprezentowanych grzechotek, a teraz taki gryzaczkowy byłyby jak znalazł :) Musieliśmy udać się zwyczajnie do sklepu ;)
 
ja cztalam ze mozna sadzac dziecko na kolankach ale tak by moglo w kzdej chwili oprzec sie o nasze brzuszki ;) wiec musi byc podparty porzadnie (ni da sie tego zrobic na taczanie z poduszka za pleckami) i jak chce sie by szybko dziecko siadalo trzeba b.czesto klasc go na brzuszku to najlepiej wyrabia miesnie szyi i kregoslupa ale to wiecie juz :p wiec pozwalac siedzie w okreslonych warunkach i nie przesadzac :)

ale malutkie tez dziweuszki :p juz zapomnialam jak takie malentwo wyglada zaraz po uodzeniu :)
 
reklama
średnio 1-2x dziennie pozwalam Agacie "usiąść", tzn. daję jej moje palce i mała się podciąga, ale tylko na chwilę, bo zaraz po położeniu na plecki jest ryk o jeszcze ::)
w sumie jeszcze ma czas na siadanie, nie chcę niczego na siłę przyspieszac, bo po co
 
Do góry