reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Dzięki dziewczyny!!! Co do min Krzymka to mam jeszcze kilka niespodzianek w zanadrzu ;D - zamieszczę niebawem...

udzielam się trochę mniej bo ganiamy teraz po doradcach kredytowych + jazdy (na kursie - ostatnie już całe szczęście)+ załatwianie miliona spraw...
 
spoznione troszke

duuuuuuzo zdrowka dla krzymusia i milka!!! rosnijcie chlopaki na pocieche!!

iwosz: to niedlugo oblewamy twoje prawko ??? :laugh: ;D
 
buziaki dla jubilatow :)

Wczoraj pol dnia stracilam bo pojechalam robic Patrykowi zdjecia w zakladzie ktoyry specjalizuje sie w robieniu zdjec dzieciom, bardzo popularna tutaj siec, praktycznie w kazdym wiekszym centrum handlowym mozna ja znalesc. Kolejka jak nie wiem, trzeba bylo sie zapisywac na godziny bo tyle mamusiek bylo mimo ze to srodek tygodnia. W srodku cyrki bo mamuski szalaly i przebieraly dzieci, czesaly, stroily. Najbardziej podobala mi sie 4 miesiecxzna dziewuszka ubrana w suknie jak do slubu i wianuszek. Po prostu cudna byla. Fajne tez byly miesieczne blizniaki :)Moja Patrynio fotografowal sie w marynarskim ubranku z chrztu ;D Pani bardzo mila,miala sposoby na usadzanie i rozsmieszanie nawet tych najmniejszych dzieciakow. Wybralam jeden wielki portret i dwa mniejsze dla dziadkow i kilka malenkich do portfela :)
 
reklama
Do góry