reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Aniam, twarda Kobieta z Ciebie!!!!! nie wiem czy dałabym radę wytrzymać!!!wydaje mi się, że nie potrafiłabym żyć bez nabiału, owoców - podziwiam Cię!
na pewno szybko znajdziesz świństwo, które uczula Twoją Oleńkę!!! trzymam za to kciuki!!!
 
reklama
Mamaoli i Maksia duuuuzo ciepelka dla niego :-[ biedatwo malenkie

dla Krzymusia caluski

Catharinka ja tez zawsze placze jak ogladam ten film.... ::)

Aniam
jestes bardzo silna kobieta... Podziwiam Cie i zycze Ci dalej takiego samozaparcia ;)
 
Mamooli na pewno bedzie dobrze po lekach
Catherinka ja nie widzialam tego filmu to jakiś stary czy nowy??? kto tam, gra moze sobie wypozycze jesli jakis stary
 
dzięki za wszystkie całuski dla Maksia, jesteście kochane :-*
dziś już jest dużo lepiej, teraz synuś odsypia, wysypka troche mniejsza już

Aniam spróbuj odstawić Oli ten cebionmulti, może faktycznie to to ::)
 
kaśka76 pisze:
Krzymuś - ogromniaste buzikai dla Ciebie!!!!!!!

czy ja cos przegapilam ??? ::)

maksiu 100 :-* :-* od cioci madzi!! zdrowiej nam szybciutko sloneczko!!
mamooli trzymajcie sie dzielnie a chorobsko szybko pojdzie precz!!

aniam: bardzo mocno bede cie dopingowac ze sie nie poddajesz!! ale kiedy bedziesz wprowadzac nowosci?? po 6 mies cz to juz zalezy od stanu uczulenia Oli??
 
czesc dziewczyny
pilnie poszukujemy dobrego i znajacego sie
na swoim fachu
alergologa - dermatologa dla niemowlaka z Łodzi!!!
bedziemy wdzieczna za pomoc
Kasia i Lenka
 
Sama juz nie wiem jak z nowosciami. najpierw myslalam, zeby po 6 miesiacu, teraz zastanawiam sie czy nie wczesniej ale chyba i tak musze poczekac zeby skora sie poprawila, bo inaczej znow nie bede wiedziec co szkodzi.
Cholerna alergia !!! :mad:
No i zastanawiam sie kto ma racje- czy polscy lekarze, ktorzy kaza odstawiac alergeny czy angielscy, ktorzy mowia ze dziecko i tak wyrosnie i zeby jesc wszystko.
Hmm.
Chyba musze zerknac na jakies angielskie strony, moze cos wiecej sie dowiem.
 
reklama
Do góry