reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
maciusiu duzo zdrowka i rosnnij na malego rozbojnika ;)

hmmmmmmm czyzby nam sie juz nowe maluszki szykowaly? ;)
a tak na powaznie to teraz bede sie bac jak nie wiem co-pamietam ze maz kiedys u wrozki byl-i powiedziala mu ze wyjedziemy w daleka podroz i ze dzidzka z tego bedzie-o cholerka teraz to sobie przypomnialam-a powiem tylko ze synka na wiosne nam przepowiedziala a to juz bylo ladnych pare lat temu..................
 
dzwoniłam w sprawie pracy - usłyszałam, że nie mogę już być księgową, bo mam dziecko, a jak się ma dziecko, to nie jest się dyspozycyjnym, a księgowa musi być dyspozycyjna. po prostu superrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :( :( :(
 
sylwia532 pisze:
osinka a ty ciagle kursujesz ledwo przyjechalas a juz nam uciekasz ;) milego wekeendu

obiecuję, że od poniedziałku siedzę na 4 literach w domu ;)
cholera, wstałam o 5, przyjechałam do domu o 11, rozpakowałam się, wyprałam wszystko, spakowałam na nowo, zrobiłam zakupy i zamiast iść spać - siedzę na BB!! skandal! jutro, tzn, jeszcze dziś padnę na pysk ::)
 
reklama
Do góry