reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

felqua rozwalają mnie takie baby...na szczęście nie spotkało mnie jeszcze to (tylko TEN wzrok-zwłaszcza jak jadę z Pati a ta ma akcję pt. mam dość wózka a mama się nie porzejmuje jęczeniem....) .
Nie wiem co bym zrobiła, ale wk...a byłabym na maxa
 
reklama
ja miałam podobną sytuację i też na targu, jakaś stara klępa chwyciła za mój wózek i chciała mi go przestawiać, bo słońce świeci na dziecko, w związku z tym że powściągliwością bliżej mi azik moja reakcja była stanowcza i daleko odbiegająca od zasad dyplomacji ;D ::) ale mi ulżyło, a babie trochę humoru popsułam i może na drugi raz zastanowi się zanim wyciągnie łapy albo ozór do cudzego dziecka

na pocieszenie pomyśl sobie felqua, że na szczęście nie jest to żadna znajoma ani nikt z rodziny, bo mieć wśród bliskich taki okaz , to tylko w łeb sobie strzelić, już sobie wyobrażam jak zatruwa złotymi radami wszystkich wokół siebie ;)
 
Kaśka76 - trzymam kciuki i nie zamartwiaj się  :)

co do włosów - też mi wypadają - łykam witaminy (teraz prenatal, bo feminatal, który brałam w ciąży nie ma wapnia, a to jest maluszkowi potrzebne) - niestety witaminy łykam tak jak Catherinka  ;) nieregularnie

a co do czepiających się bab - to mi się nic takiego jeszcze nie przytrafiło - raz mnie jedna zatrzymała, że mam się przeżegnać jak ktoś na moje dziecko za dużo patrzy , bo ludzie zły wzrok mogą mieć,
a dziś jakiś "cebos" (częsty bywalec osiedlowych siłowni ;)) przechodząc koło Maksa - zaćwierkał do niego "ti, ti, ti ale słodki maluszek :laugh: - byłam w szoku bo myślałam, że pochylił się nad wózkiem żeby ukraść komórkę  :laugh:

jutro jedziemy nad morze ..... ach!!!!
 

a dziś jakiś "cebos" (częsty bywalec osiedlowych siłowni ;)) przechodząc koło Maksa - zaćwierkał do niego "ti, ti, ti ale słodki maluszek :laugh: - byłam w szoku bo myślałam, że pochylił się nad wózkiem żeby ukraść komórkę  :laugh:

jutro jedziemy nad morze ..... ach!!!!


;D ;D ;D ;D ;D ;D

koga miłego wypoczynku!!!
 
maga to na co czekasz?
głupie pytanie, co pewnie na odrobinę czasu.. :)

kaśka trzymam kciuki, żeby wszystko było OK,

koga
udanego wypoczynku!
 
reklama
Do góry