reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

ja bron boze nie odradzam wizyt u prywatnych, wiem ze sa tez dobrzy lekarze. tylko przestrzegam by byc czujnym i nie dawac sie naciagac jesli sie czuje ze cos jest nie tak- lepiej skonsultowac z innym lekarzem niz dawac sie wysysac ;)
 
reklama
mi też :(
garsc przy czesaniu garść przy myciu garsc zostaje na bluzce poduszce po nocy
niedługo chyba bede łysa
 
Mi też :( Kurcze, bo zapominam ciągle brać witamin. Jak brałam w ciąży to i włosy mi przestały wypadać i z paznokciami lepiej było...
 
no wlasnie ja mam ten sam problem, wiem ze mozna brac skrzyp polny takie tabletki w aptece sa.podobno pomaga, wlasnie chcialam isc dzis do apteki po cos ;)
ale nie wiem czy mozna je brac przy karmieniu piersia- chyba warto zapytac lekarza (moze pediatra cos podpowie)

w ciazy nigdy wlosy nie wypadaja bo organizm zatrzymuje tego rodzaju zmiany, dopiero po porodzie te stare wlosy sie wykruszaja- tak mi gin mowila.
 
a wlasnie dzisiaj mialam zamiar poruszyc temat wlosow :) wchodze na BB a tu juz wlasnie dyskutujecie na ten temat ;)
mi tez od niedawna strasznie wlosy zaczely wypadac. i tak jak Catherinka mam zamiar regularnie brac witaminki takie same jak w ciazy to moze nie bede musiala kupowac jakis specyfikow na porost wolow  ;D ;D ;D
 
a tak a propos: to nie musialyscie (karmiace piersia) kontynuowac brania witamin po porodzie?? bo wiem ze to konieczne, bo karmienie tak samo oslabia ogranizm jak ciaza ::)
 
No na razie biorę Prenatal, do końca karmienia. No powinnam to robić codziennie, ale jak w ciązy pamiętałam i brałam faktycznie codziennie, tal teraz jakoś mi wypada z glowy :( Wiem, że przy karmieniu wszystko wychodzi, ale myślę, że jak może zacznę brać witaminy znowu regularnie to może coś się poprawi.
 
reklama
no moze branie tych witaminek regularnie cos pomoze ;)

ja nie karmie, nie biore witamin i tez i mi wypadaja :-[ musze cos szybko pomyslec bo- tak jak kasiula pisze- lysa bede i dziecko sie mnie przestraszy :laugh:
 
Do góry