reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
felqua: popieram !! mi tez dwa zostaly w czwartek i piatek ble! jutro wyniki z zaliczenia z zeszlego tyg. ciekawe czy maluszek przyniosl szczescie, bo jak narazie to bez problemu przebrnelam
 
jestem zdechła pobolewa mnie i spina się brzuch idę do wyra bo nie mam siły siedzieć

pozdrawiam wszystkie laseczki i KINGĘ oczywiście

spadam ostatnio nie mam nawet siły na bb :mad: :(
 
agao trzymaj sie!!juz naprawde niewiele zostalo!
mam nadzieje ze kinga wyjdzie szybko i ze zatrzyma jej sie to rozwarcie na zadowalajacym poziomie, niech malutka posiedzi jeszcze troszke w brzusiu!
 
a co z agao cos nie molestuje komputera ;D,nie a tak na powaznie to wszystko ok bo chyba juz drugi dzien nie zaglada na BB
 
sylwia532 pisze:
a co z agao cos nie molestuje komputera ;D,nie a tak na powaznie to wszystko ok bo chyba juz drugi dzien nie zaglada na BB
jestem jestem tyle że nie mam siły ostatnio coś siedzieć i pisać
czuję się jakby mnie z krzyża zdjęli więc tylko w łóżku leżę
zresztą brzuch mi się wczoraj spinał cały dzień

dzisiaj byłam na pobraniu krwi i chciałam lekarza pomolestować ale miał wezwanie na porodówkę i nic z tego

odebrałam dzisiaj dla dzidzi i dla siebie rzeczy z apteki kosmetyki spirytus itd

brakuje mi tylko przewijaka i pampersów

nic mi się nie chce
 
a wlasnie odnosnie spirytusa aga-w aptece sa juz takie gotowe czy trzeba rozcienczac z woda ::) ja to zacofana jestem.........wiem ze sa juz takie gotowe nasaczone gaziki i nie wiem czy te gaziki czy spirytus.....jaki musi byc??????
 
Rany Agao, ja oprocz ciuszkow nie mam list, ale zrobilam pierwszy krok i spisalam liste zakupow. Dluga bardzo wyszla...
Sylwia sa takie spirytusy 70% dostepne w aptece. Gazikow nie mialam przy Jacku, ale smarowalam mu patyczkami ranke. Pielegniarka wacikiem tak dosyc mocno, ale ja sie balam :(. Teraz pewnie tez sie bede tak czaila :).
 
reklama
Mi to nawet by sie chcialo cos zrobic, ale tak zupelnie samodzielnie, a nie wolno. Dlatego w koncu nic nie robie. Ale moze sie wreszcie zmobilizuje.
 
Do góry