reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
oj ta karolinka co ona taka niecierpliwa przeciez jest jeszcze zimno i niech pomieszka sobie w ciepelku u mamusi,pozdrowionka dla KINGI
 
gorące pozdrowienia dla Kingi i dla Karolinki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

mam nadzieję, że jednak wypiszą je do domku i wróci do nas, bo jakoś smutno bez niej na BB
 
no dziewczny macie racje - wszedzie dobrze ale w domu najlepiej. Szczególnie jak się człowiek naogląda przez miesiąc tego co przydaża sie innym i chcąc nie chcąc przeżywa razem z nimi. Jeszcze 2 miechhy a może i wcześniej bo na fenoterolu pojade do 37 tygodnia a potem to lubi wziąć w ciągu 2-3 dni
 
Jej- a ja moge przespac nie tylko cala noc ale i caly dzien...tylko kregoslup mi siada i bola mnie boki od lezenia- od dzisiaj spie z poduszka pod tylkiem. Boza jeszcze 2 egzaminy i koniec ostatniej sesji- kobiety w ciazy powinny dostawac 5 za samo pojawienie sie na egzaminie- ja jestem tak rozkojarzona ze nie moge sie skupic na nauce, caly czas mysle o dziecku, ubrankach, lozeczku....
 
reklama
Do góry