reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

no wlasnie jak ze spaniem sobie rozwiazalyscie?? bo ja narazie mam plan zeby w tym samym pokoju co my spimy ( i bartek) bylo tez lozeczko dla malucha, ale rozgladam sie za jakims wygodnym naroznikiem do drugiego pokoju, zeby w razie czego Pawel i bartus sie tam przespali. najgorsze jest to ze pawel o 4:20 wstaje do pracy, wiec bartek i tak przychodzilby do mnie (najprawdopodobniej juz troche rozbudzony)
 
reklama
Hej Kochane, bardzo dawno mnie nie bylo, oj ale sie pozmienialo, przybylo dzieciaczkow:-)
Tesknilam za Wami, ale mam badzo ciezki okres w zyciu i nie mam powoli sily na nic, postanowilam wrocic do Was, bo tu na wsparcie zawsze mozna bylo liczyc:tak:
Caluski dla Was wszystkich Cioteczki!!!
 
Izka - super że się odezwałaś ! mam nadziję , że wszystko już w porządku! pisz jakby co - na pewno możesz liczyć na wsparcie - przynajmniej dobrym słowem:sorry2:
 
hej hej hej baby moje kochane tesknilam
aqua GRATULACJE!!!
izka ciesze sie ze wrocilas aaaa niech te czarne chmury nad toba wiatr rozwieje
catherinka zazdroszcze ciepelka,plaza woda to raj nie tylko dla maluchow
kasianka a ty gdzie bylas ze cie nie bylo???cos ni moge doczytac

a ja w poszukiwaniu nowej roboty bo w tej juz wysiadam psychicznie szef mnie wkur........ma byc jakas inspekcja i zachowuje sie jak psychol jakis-polowa ludzi juz odeszla.................
no i tak miala bym prace w fajnym salonie wizazu gdybym miala papior jakis-a ze szkoly,kursu nie skonczylam(talent mam tylko:-p:-D)pracy ni ma.................myslalam zeby tu pojsc cos skonczyc ale kiedy????musialabym sie zwolnic z pracy i isc do szkoly,ale wtedy nie bylo by kasy na zlobek do kacpra a z kacprem przeciez chodzic nie bede.....................aj aj aj tak niecierpie tej swojej pracy:no:

no i wybieram sie na prawko....................jak sojka za morze hehehehe:-D
 
reklama
Do góry