reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Mnie też wiadomość o śmierci Agaty strasznie rąbnęła. Jakoś byłam święcie przekonana, że ona z tego wyjdzie, taka dzielna, odważna kobieta. I teraz to maleńkie dzieciątko, które nie będzie nawet pamiętać swojej mamy... Straszne. Wyć się chce...

U nas poczta dociera. Wczoraj był pan listonosz, pokiwał Jasiowi, który jest wznibowzięty, jak go widzi. Dzisiaj rano Jasiek mi nawet oświadczył, ze kocha pana listonosza... Hmmmmm
 
reklama
PYTIA Szczególne uczucie :-)
Ł. ostatnio przytulał się do nogi pracownika, który sprawdzał szczelność instalacji gazowych... (?)

MOKKATE Oczywiście, że pamiętam.

IVKA Odpoczywajcie, ile się da.
 
A z pocztą nie mam pojęcia, ale skrzynki zieją pustkami. Wkurza mnie to wszystko. Nawet nie wiem, czy jest sens cokolwiek wysyłać.
 
pytia, niech już Twój Jaś kocha tego listonosza przez chwilę :-):-) może dlatego przychodzi;-)
Iga ostatnio wyznała mi że kocha Kubę:-) całe szczęście jest mniej więcej w "jej" wieku, czyli ma 4-5 lat:tak: poprzednia miłość,a raczej równoległa to Marek ale ten ma ok 50 :tak:siedzi z nią w piaskownicy i gra w piłkę, oczywiście nie spuszczam z nich oka, bo jestem przewrażliwioną mamusią:tak:
aaa no i mała cwaniara ciągle mnie przekonuje że Kuba jest dziewczynką:laugh2:
 
ja zmówiłam wyprawke dla młodej przez neta i czekammmm czekammmm - wiec chyba strajkuja - tez mnie to wkurza bo nie moge sie doczekac

mój Kubek nie jest kochliwy wrecz bardzo oszczednie okazuje swoje uczucia
 
Ivka - jest. tylko ja inaczej odbieram słońce, upaly nad morze, a inaczej w blokowisku. chociaż nie mogę narzekać - mam dużo ścieżek do spacerowania
 
reklama
Do góry