reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Koga dzieki za podpowiedź ..tylko tam jest przeszło 2000 m wiec koszt byłby makabryczny ...poprostu od smierci dziadka co mialo miejsce kilka miesiecy temu nikt nie miał głowy aby ta trawe pojechac skosic ....i cholera wyrosła jak diabli..wiec poszła w ruch kosa nawet ..bo jest taka wysoka ..reszta kosiarką ...ale tego jest tak duzo ..trzeba przyciac jeszcze krzewy ...a nie mamy kiedy tego robic ..brak czasu.............wczoraj bylismy w 3 dorosle osoby i zasuwalismy ponad 4 godziny ..bo tyle udalo się wygospodarowac czasu ...wiec ja swierdziłam że lepiej bedzie zaplacić komus chociaz za tą najgorszą prace
 
reklama
Czesc dziewczynki!!!
Mam nadzieje, ze u wszystkich wszystko ok!! Ella byla chora ostatnie pare dni - angina, zwariowac mozna:wściekła/y:
We srode bylismy na usg i wszystko wyglada super, serducho bije, malenstwo kopalo i machalo do mamusi i tatusia i starszej siostrzyczki:-):-):-) No i ma juz cale 3 cm:-D:-D
 
Emcia-bardzo sie cieszymy!
A ja po malowaniu mieszkania, okien i drzwi, jutro odwiezdaja nas potencjalni nabywcy -sprzatam, sprzatam i jeszcze raz sprzatam oto moj sezon urlopowy:-D
 
U mnie jakoś mało urlopowo i ...nerwowo raczej. po 2 miesiącach biegania od lekarza do lekarza i proszenia a raczej upraszania o skierowania na badania w końcu przyjęli mojego małża do szpitala...mam nadzieję że wykryją o mu jest...i że nie będzie to nic strasznego...
 
Kasianka - trzymam za was kciuki!!
Felqua- to jednak się zdecdowaliście na dom?

u nas mały Meksyk - młodzież się rozszalała ... przez kilka dni siedziałam w tym cholernym dżemie - o tyle fajnie,że jest chociaż dobry, no i mocno wciągający - nie wiem czy coś dotrwa do zimy ;-)

czego używacie do zabicia wątpliwego zapachu w zmywarce?????
 
Iwosz my raz na jakiś czas kupujemy specjalny środek do mycia zmywarki. Do nabycia w każdym supermarkecie - po puszczeniu mycia wnętrza wszelkie zapachy giną i zmywara w środku lśni jak nowa a ma już prawie 8 lat.

Suszi oby wyniki badań były pomyślne. Idź je odebrać bo zapewne stresujesz się bez powodu.
 
reklama
My zjechaliśmy znad morza :-) Byliśmy 3tyg. bez 2 dni. Pogodę mieliśmy przecudną i chyba tak pięknie to nawet w sezonie nie będzie.

Teraz pochłonęło mnie sprzątanie mieszkania, choć przez 3tyg. nikog w nim nie było to brudno jest okropnie - a przed wyjazdem wysprzątałam na błysk.

Muszę też uzupełnić szymowego bloga, żebyście mogły zobaczyć jego nadmorskie wyczyny.

Pozdrawiam serdecznie z deszczowego dziś Wrocławia...
 
Do góry