reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Mokkate brakowało tu Ciebie:tak:
Zaniedbałaś nas strasznie:crazy:

Liczymy na poprawę:happy:
Jak się miewają Twoje córeczki?
 
dziewczyny czy któraś z was wie czy poczta dalej strajkuje? jakoś niespecjalnie sie tym interesowałam ale teraz chcę zamówić prezent na dzień taty na allegro i nie wiem czy mam szukać tylko sprzedawcy z wysyłka kurierską:baffled:
 
dziewczyny czy któraś z was wie czy poczta dalej strajkuje? jakoś niespecjalnie sie tym interesowałam ale teraz chcę zamówić prezent na dzień taty na allegro i nie wiem czy mam szukać tylko sprzedawcy z wysyłka kurierską:baffled:
fionka też się nad tym zastanawiam, zamówiłam Matowi buty przez internet i nie mam pojęcia kiedy dojdą. Listonosza jakoś ostatnio nie widziałam, a i w skrzynkach sąsiadów też jakoś pusto:baffled:
 
dziewczyny czy któraś z was wie czy poczta dalej strajkuje? jakoś niespecjalnie sie tym interesowałam ale teraz chcę zamówić prezent na dzień taty na allegro i nie wiem czy mam szukać tylko sprzedawcy z wysyłka kurierską:baffled:

każdy sprzedawca wyśle kurierem, tylko trzeba za to niestety płacić :(
 
dzięki dziewczyny;-)
wkurza mnie ta sytuacja strasznie , bo ja uwielbiam zakupy w necie, a teraz nie dosyć , że musze szukać sprzedawcy z opcją kurier, to jeszcze dwie zamówione przeze mnie rzeczy idą i dijść nie mogą ( tak ja twoje buty lolcia:baffled:)
 
Witajcie Kochane...

My nadal siedzimy nad Bałtykiem :) Mieliśmy wracać 7 lub 8 czerwca, ale stwierdziłam, że szkoda wyjeżdżać kiedy taka cudna pogoda - chmury nie widzieliśmy od dnia przyjazdu :)

Zostajemy więc, sama jeszcze nie wiem jak długo. Jak do tej pory nam się nie znudziło plażowanie. Szymon nawet zaczął chodzić do wody, chociaż jest lodowata. Z części jasnych zostały nam już tylko oczy, zęby, wnętrza dłoni i podeszwy stóp (o częściach zakrytych bielizną nie mówię ;) ). Poza tym jesteśmy w kolorze dobrej kawy :)

Pozdrawiamy serdecznie :)
 
reklama
Do góry