reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

Ara to musisz wszytsko spokojnie przemyslec. Ja tez najchetniej poszlabym juz na urlop ale szkoda mi pieniedzy i chyba zanudzilabym sie sama w domu, zwlaszcza ze moj maz pracuje po 80godzin an tydzien. No wiec co rano pakuje sie w samochod i zasuwam te 60km. Na szczescie mam dlugi weekend pod koniec listopada(az 4 dni) a w grudniu wolne od Wigilli az do 3 stycznie-nie moge sie doczekac ;D Styczen mysle ze szybko zleci i od polowy lutego ide na urlopik. Albo ciut wczesniej jesli sie bede kiepsko czula.
Glowa do gory Ara, pomysl ze zarabiasz na ciuszki dla dzidzi :)
 
reklama
a ja zbijam bąki
właśnie się wykąpałam nakremowałam każdą cżęść ciała czymś innym - cały czas była od rana lodowata woda a ja miałam gtaką ochotę na kąpiell i w końcu się doczekałam
 
też jestem po jedzonku, kąpieli, leżę wypachniona w wyrku, później zjem tylko kilka mandarynek i pójdę wczesniej spać - jutro niestety do pracy :( na szczęście tylko 3 dni i znowu weekend
 
Nie wiem czy tez tak miacie, ale strasznie rozbolaly mnie zeby- wczoraj bolala (przy nagryzaniu) gorna lewa 6-tka, a dzis cala lewa gorna strona (oprocz 2-ki i 1-nki) - nie moge gryzc! :( Nie wiem czy zeby sie psuja czy to jakis zmiany hormonalne?
 
Aniam, mi też zaczęły zęby dokuczać - pobolewają mnie, może dzidzia spija nam wapń z zębów?? ;) w czwartek idę do dentysty, ciekawe czy cos znajdzie do roboty, oby nie... brrrr
 
Szczerze mowiac mam nadzieje, ze to tylko przejsciowe i nie trzeba bedzie zaliczac wizyt pierwszego stopnia z dentysta :) Koszmarnie boje sie dentysty :-[
 
Mnie, na szczęście, zęby nie bolą, ale od końca sierpnia cierpię na syndrom "czerwonej szczoteczki". Pani dentystka powiedziała, że to normalne. Nie pomogła zmiana szczoteczki na dziecinną (bo mała) i miękką. :(
 
reklama
Do góry