reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
oj, iwosz gratulacje dla siostry!!

kuzynek tez udany :-)

co do spotkan, fakt fajna sprawa. w niedziele zorganizowalysmy sobei wspolne spotkanko z viola . rzeczywiscie to bardzo fajne uczucie, tak nacodzien sobei klikac tu na forum, a potem nagle spotkac sie tak na zywo :-)

musimy babeczki z tym naszym ogolnopolskim spotkaniem pokombinowac!! koniecznie!!
 
Osinka dziekuje za pamiec mam urwanie glowy jestem na urlopie i ten remont sie nie konczy masakra na mebel do kuchni czekamy juz prawuie 6 tyg porazka dzieci zdrowe , a mi czasu brakuje na wszystko czasem poczytam jak pracowalm jakos byalm lepiej zorganizowana :szok:
hmm to po jakiemu mowi Krzymek skoro to nie po naszemu ??????

Kinga ja wiem , Ty chcesz poobjezdzac wszystkich chlopakow z BB i wybrac anjlepszego ziecia ?????:-D:-D
 
Ojjjj...to ze mną razczej nie będziesz chciała się spotkać...:no: DWIE BABY!! Jestem bez szans;-):-D

Ja stawiam na Azik w konkursie Kingi:-)


:no:Azik się rozremontowała, więc odpada...

Poza tym to by było za proste.

A Wy jesteście przewidziane, jak będziemy w Waszych okolicach. Nie martw się Mokkate ;-)
 
reklama
z tego wynika, że prędzej czy później Kinga z Karolą odwiedzą mojego Maksa:-):tak:
jak tylko uda nam się przeprowadzić - co mam nadzieję nastąpi w okolicach grudnia - miejsc noclegowych będzie u nas pod dostatkiem:tak:
 
Do góry