reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
u mnie to już tak jest.., tylko zdążyłam napomknąć o spotkaniu, a Zosia w gorączce. Teraz trzęsę się czy gorączka oznacza u nas to co zwykle, czyli zakażenie układu moczowego...Jestem załamana :-(
Tak więc koleżanki krakowianki poczekajcie jeszcze troszkę ze spotkaniem, aż nam się trochę sytuacja wyklaruje
Kasianka pierwszy raz słyszę, że mieszkasz w Krakowie, kurcze ja przez rok na Gołębiej mieszkałam, Ty gdzieś pod Wawelem, pewnie nieraz się mijałyśmy na plantach;-)
 
Mama Stacha wiem co czujesz bo mnie zwolnili z pracy miesiac temu. Do poniedzialku bylam na bezrobotnym, od poniedzialku juz na urlopie macierzynskim.
Trzymam kciuki zebys szybko znalazla nowa lepsza prace.

Ja zaczynam swirowac, caly czas zastanawiam sie kiedy juz urodze, wlasnie weszlam na liste mamus marcowych zeby zobaczyc jaki srednio mialysmy rozjazd miedzy terminem a porodem a tam nasze szkraby takie malutenkie na zdjeciach. Zreszta same zerknijcie, az sie nie chce wierzyc ze tak nam dzieciaczki urosly. Szkoda ze tyle mam zniknelo z BB.
 
suszi nie wiem czemu "umiejscowiłam" Cię gdzieś w Poznaniu lub Wrocławiu:-D:-D choć wizualnie mi do Krakowa pasowałaś:-D wydawało mi się że pisałaś o innej uczelni..na Plantach raczej nie minęłyśmy się- tak pięknej rodzinki chyba bym nie przeoczyła:-) Zosia niech Ci zdrowieje szybciutko..
ja na razie pakuję pudła i już żałuję trochę decyzji o wyprowadzce...

Mama Stacha może jakąś firmę założymy??? ja też poszukuję pracy..trzymaj się mocno i szukaj cierpliwie, ludzie znajdują to pewnie i my znajdziemy...
 
Moja starsza pociecha wyjechała dziś do Ustronia Morskiego na kolonie.
Mam nadzieję, że koleżanki z okolic zdradzą mi jaka panuje pogoda:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
...jeśli moge prosić....:happy2::blink::happy2:
 
Mamusie z Krakowa nie zapomnijcie o nas w razie krakowskiego spotkania. My jesteśmy w Tarnowie, tak że niedaleko nam będzie do spotkania :-):-):-)
Może uda nam się spotkać w sporym gronie, a widzę po postach, że trochę by nas było :-)
 
reklama
takie spotkanie to fajna sprawa - polecam!!:-)

a moja siostra od dziś jest mężatką - ech...pięknie wyglądała... zaraz lecimy na imprezę :-)

mój sześcioletni kuzyn o Krzymku - "dlaczego Krzesimir nie mówi po polsku?????" :-D:rofl2::rofl2::rofl2::dry::rolleyes::surprised::rofl:
 
Do góry